Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Seçim akşamı bu cümleyi hatirlatacagim
Benim 70 yaşındaki anneannem bile haram olsun bunlar ne biçim insan çıktı artik isleri bitti diyor şu üsluba bakin şimdiden alıssaniz iyi edersiniz
Bana yazmış onu Benim de 83 yaşında ki teyzem ölmeden iktidarın değişimine yetişicem diye seviniyor, ölmemek için dua ediyor.

DSP de destekleyeceğini açıkladı Ecevit in partisi

Bana yazmış onu Benim de 83 yaşında ki teyzem ölmeden iktidarın değişimine yetişicem diye seviniyor, ölmemek için dua ediyor.

Hayır bir güç sarhoşluğu var herkes farkında
Ben bu kdr iktidarda olsam, desteklesem çok rahat cok ozguvenli olurum. Çünkü doğru olduğuma inanirim ama bu üslupsuzluk deli gibi korktuklarını gösteriyor. Banada acaip zevk veriyor.

Kuyruğu dik tutma çabasından başka bir şey değildi iktidarın yaptığı ama onun bile fayda etmeyeceğini anladıkları için partilere çağrı yaptılar.

Black çok çok geçmiş olsun. En kısa sürede toparlanmanızı diliyorum. Ne söylenir bilemiyorum ama.

Şimdi şunu kabul etmemiz lazım iktidarda ki kişiler Türk ve Atatürk düşmanı her ne kadar bazen bunu açık açık kabul etmeseler de durum bu. Bu yüzden Cumhuriyetin ilk yıllarında kurulan fabrikaları satmak onlar için hakmış gibi görüyorlar. Bir savaş kazanmış ve savaş ganimetlerini satıp paylaşıyorlarmış gibi. Körü körüne savunuyor dediklerimiz de aynı bu zihniyetteler onlara göre biz değil onlar bu vatanın sahibi. Mülteciler bilerek ve isteyerek ülkeye alındı, ekonomi özellikle kötüleştirildi. Hepsinin temelinde Türk ve Atatürk düşmanlığı var....Aksi halde vatanını seven bir insan her ne ideolojiye sahip olursa olsun bu kötülüğü bilerek ve isteyerek bu ülkeye yapmazdı diye düşünüyorum...

Son düzenleme:
Tımarhaneyi izliyor musun?Baksana bi.
Simülasyondayız kesin. Demokratik Sol Parti adıyla müsemma parti sağ partilerden oluşan ittifaka destek verecek. Tek sıfatları sağ olmaları da değil. Anlatmama gerek yok. Ecevit'in kemikleri sızlamıştır.
Deniz Baykal'ın kızı da AKP'li oldu. Bu tepkiler Kılıçdaroğlu'na ise Muharrem İnce vardı, onu destekleselerdi. Daha onurlu bir duruş olurdu.

Muhsin Yazıcıoglu öldü, o seneki seçimlerde Sivastan en çok oy BBP'ye çıktı. Adamın ölümünden faydalanan Destici oldu. Şimdi devam ediyor sadakatsizliğine. Allah rahmet eylesin ama Yazıcıoğlu da siyasal islamciydi. Yine de ayni çizgide durmasını yakıştıramıyorum.

Bugün belli olacak 3 5 8 li mi pis 7 li mi olacağı. Texas Hold Em'e başlayacaklar bugün
Daha önce hiç böyle stresli bir seçim dönemi yaşadığımı hatırlamıyorum. Siyasete yakışmayan tonla insan bir arada kararlar alıp veriyor. Her an yeni bir şeyler değişiyor ve takip edemeyince bilgisiz kültürsüz müyüm diye kendime kızıyorum. Sonra şefkatle başımı okşayıp senin suçun değil geçecek diyorum.

Bu kaçıncı skandal
Hiç mi görmüyor insanlar
Bu kadarmı değersiz çocukları
Aynen öyle, tarikat yurdunda çocuğunun kafası kesilen baba, sahip çıkıp övmüştü çocuğunu emanet ettiği oluşumu. Bu yüce dava uğruna giden bir çocuk olsun, kafasındalar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…