Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yani kadin amerikada yasadim diyor amerika avrupa da miymis yeni bir bilgi naparsan yap
Ya üff saçma sapan yorumlar. Alman derken neyi kastettiğini söyledim. Zorla güldürüyorsunuz kendinize. Amerikan amerikan mı yazsaydı ilk yorumunda? Amerikan diye salt bir ırk mı var kozmopolit bir yer zaten. Ülkeye en çok gelen yabancı turistler Almanlardı. Son olaylardan sonra ruslar ilk sirayi aldi sanıyorum. O sebeple alman afgan kiyasi yapılır. Anlamayacagini bile bile anlatmak.

Yeğenime ergen derdim sözümü geri alıyorum, pusuya yatmış gibi olayı düş güçlere bağlayacağınız bir yorum gelince hemen burada bitiveriyorsunuz çok ilginç gerçekten
Sana mi soralim nereye yazacagimizi? Kaldi ki bildirim geldigi icin baktm sizin gibi burda yatip kalkmiyorum

Kıymanın kilosu 300 TL olmuş, şu anki mevcut durumu destekleyenler haftanın her günü yeterli protein alabiliyor mu; tavuk, et ya da balık yiyebiliyor mu? Maslow’un ihtiyaçlar hiyerarşisi ağlıyor.
En son ne zaman et yedin desen düşünür,kıymayı geçtim pirzola yedinmi desem cıkkss der zor cevap verir.

Ok ben ikna oldum amerikayi avrupada bir yer sanmiyorsun

Bir yorum okudum az önce, iktidarı savunuyorsanız savunun ve söyleyin en doğal hakkınız demiş bir üye. Tamam doğru da be kardeşim savunacak argüman mı bulamadın. Yağ fiyatı değişmedi ne demek
Benim o üye Biz neden yağ üretemiyoruz neden yurt dışından alıyoruz diye sorgulamıyor nedense

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…