Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
İsteyen istediğini oy versin özgürlük var mı var konuşmaya kalkarsak uzar uzar uzar oyum 6lı masanın adayını duyduktan sonra Cumhur İttifakınadır hayırlı geceler hayırlı kandiller
İsteyen istediğini oy versin özgürlük var mı var konuşmaya kalkarsak uzar uzar uzar oyum 6lı masanın adayını duyduktan sonra Cumhur İttifakınadır hayırlı geceler hayırlı kandiller
Hayır özgürlük yok 6 lı yanar döner rantçı masayı desteklemiyorsan kin kusup linçleme hakkını kendilerinde görüyorlar güya demokratik ve saygılılar. Bazıları için söylüyorum esamesi yok iktidarı destekliyorum diye fırıldak diye hakaret etmiş bir tane seviyesiz. Böyle birşey olabilirmi? Senmi karar veriyorsun buna sen kimsin? Herkesin kendi motivasyonu farklı değilmi? Sol görüşlü değilim arkadaşım sanane.

Farkında değilsiniz belki ama siz de ediyorsunuz yanar döner, dönme dolap diyerek bir ittifaka ve ilk başlatan da siz olmuşsunuz ardından size laf söyleyene de hakaretinize devam etmişsiniz.

Aynı görüşte olmayıp düzeyli tartışabilirsiniz.

Simdi yağ ilaç kuyruğunda beklemiyor musunuz ?
Beklemiyorsaniz çok zenginsinizdir
Bu iktidara rağmen çok zenginseniz de onlardansinizdir

Onlardan olmayan orta siniflilar bile hiç bişey alamayacak duruma getirildi cunku

Adaya bak seçmen kitlesini tanı, o yüzden benim nazarımda bu fırıldaklıktır. Seviye istiyorsanız kendi üslubunuza bakacaksınız. Anayasa bile işinize gelmediğinde aklınıza geliyor. Bir tane AKP’li çıkıp da Anayasa’ya göre RTE aday olamaz diyebiliyor mu? Yok. Binali Yıldırım’ın hem İBB Başkanı hem Cumhurbaşkanı Yardımcısı olması için taahhüt verenler yerel seçimlerde yenilgi üstüne yenilgi alınca, şimdi aynı teoriyi muhalefet uygulayınca anayasaya aykırı diyorlar. Bu fırıldaklık değil de nedir? Anayasa da şamar oğlanı oldu.

Sizin gibi düşünmüyor diye bir insana hakaret etme hakkına kimse sahip değildir. Herkesin düşüncesi yetiştirilme tarzı inanışı motivasyonu farklı aynı şekilde benim gibi düşünmüyor diye kimseye saygısızlık yapma hakkım yok sizin gibi düşünmüyorum

Senin alttan alttan savundugun parti ilaçları bu kadar pahalı ve erişilmez kılan
Onun üstüne seçim olursa yine onlar gelsin istiyosun.
E onlar gelince bu sorunlar kalmayacak diyosun

Nasıl yahu nasıl?
Zaten yapan onlar yaptıran onlar
Afedersiniz büyü mü var üzerinizde ?

Cidden hiç TV izlemiyor musun tek bir kanalamı bakıyorsun. Yağ kuyruklarını görmedin mi. Patates soğan kuyrukları? İlaç yok şuan ülkede kimse ilaç bulamıyor. Şuan ki durumundan hiç mi şikayetçi değilsin

Pardon ama anayasaya aykırı diye bir cümle kullanmadım ben hanımefendi. Adaya bak seçmene bak bu şekilde düşünmüyorum etrafımda farklı görüşte olduğum bir sürü dostum arkadaşım var hiç birine hakaret etme gereği duymuyorum keza onlarda etmiyor. Bence sizin gibi düşünmeyen insanlara saygı duymayı öğrenin.

Benim destek verdiğim ittifakada her türlü hakaret ediliyor eden kişilere hakaret etme hakkına sahip değilim öyle bir hak doğmuyor.

Erdoğan ekonomi iyiyken mülteci sorunu yokken enflasyon yokken en parlak döneminde %52 oy alabilmişti
Şimdi ise ekonomik kriz mülteciler enflasyon vs ayrıca zamanda Erdoğan aleyhine çünkü gençler muhalif yaşlı kesim erdoğancı, 1 ayda bile binlerce yaşlı seçmeni vefat ederken genç seçmen sisteme katılıyor
Neler olacak göreceğiz umutsuz değilim ben

Yazık değil mi ülkeyi yönetmek için bir tane düzgün muhalefet olmaz mı bir tane bile iyi seçenek hakkımız olmaz mı değil mi

Elinizdeki çok düzgün çünkü
Size gökten Allah inse iktidar Parti'nin basindakine tapinmaya devam edeceğiniz için Allah'ı da secmeyeceksiniz ki

İktidar değişmezse düzelecekmiş her şey

20 senedir battıkça battık neyi düzeltecekler bundan sonra. Ben anlamıyorum illa kılıçdaroğluna vermek zorunda değiller. Ama bir insan neden kötü körüne bağlanır bir iktidara. Seçersin yönetemiyorsa sonra başkasına olanak verirsin. Seçmeden o kişiyi neler yapacağını bilemezsin. Ya babamın oğlu olsa bu ülkeyi bu hale getirene asla oy vermem.

Benim destek verdiğim ittifakada her türlü hakaret ediliyor eden kişilere hakaret etme hakkına sahip değilim öyle bir hak doğmuyor.
Erdoğan’ın artık ülkeye verebilecek hiç bir şeyi kalmadı 20 yıldır yönetiyor yapabilse zaten şimdi ekonomiyi düzeltirdi ama artık olmuyor
Erdoğan bugün düzeltemediğini yarın nasıl düzeltecek merak ediyorum

Alternatifi olduğunu düşünmüyorum. Karşısında aday yok olsa keşke.

Hiç alakası yok. Ben de ilk turda millete vermeyeceğim. Defalarca İnce'yi savundum. Kimse beni linçlemedi. Şu halimize sebep olanları savunuyor olmanız linçleniyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…