Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Göreve gelirlerse Khk'lıları dısarı çıkartacaklarını ve demirtaşla kahvaltı etmek istediklerini söylüyorlar öyle değil mi? Ayrıca HDP ile el sıkışıp iyi salladık diye tebriklesenler ya da Hakkari'de hendek kazanları alnından öpmek isteyenler hakkında sizi fikriniz nedir merak ettim doğrusu? Neyse.. ideolojik at gözlüklerinizle mutluluklar...
42 bin insan öldü, hala mi aynı fikirdesiniz?

Göreve gelirlerse Khk'lıları dısarı çıkartacaklarını ve demirtaşla kahvaltı etmek istediklerini söylüyorlar öyle değil mi? Ayrıca HDP ile el sıkışıp iyi salladık diye tebriklesenler ya da Hakkari'de hendek kazanları alnından öpmek isteyenler hakkında sizi fikriniz nedir merak ettim doğrusu? Neyse.. ideolojik at gözlüklerinizle mutluluklar...
Size de balık hafızanızla mutluluklar. Kolay oluyordur gerçi, ne güzel. Şöyle olsam daha ne isterim ki…

Peki teröristlerle barış sürecinde davul zurna ile halay çekip aponun mektubunu İstanbul seçiminde okutanlar hakkında düşünceleriniz neler ?? Ne istediniz de vermedik diyenler hakkında da bir düşünceniz vardır umarım. Ama yok onlar kandırılmıştı değil mi?? Her ne olursa olsun bir kitleyi meşru olarak oy verdiği partiden dolayı teroristlikle suçlayamazsiniz. Dediğim gibi umarım biri sizin donunuza kadar alır da haddinizi bilirsiniz.
Seçim geldi hağğnim megri megri geri döndü.aralik da söylediler yine gördünüz mü? Doğu da megri megri Bati da tek millet!

KHK lı olup bir gece de işinden çıkartılıp mahkemede suçsuz oldukları anlaşılıp göreve iade edilmeyen insanlar var, savaşa hayır diyen barış akademisyenleri de KHK lı, Bank Asya dan kredi çekmiş yada hesap açmış, ETS turla seyahat etmiş KHK lılar da var. İşte bu insanlar mahkeme kararıyla suçsuz bulundular ama hala göreve iadeleri yapılmıyor. Kılıçdaroğlunun bahsettiği KHK lılar mahkemeyi kazanmış olanlar. Demirtaşla kahvaltı haberini duymadım ama AİHM ye göre zaten şuanda hapiste olması anayasaya aykırı bir karar. El sıkışıp iyi salladık diye tebrikleşenler demişsiniz bunu da anlamadım ama el sıkışan taraf AKP liler olunca rahatsız olmuyorsunuz sanırım onu anladım. Anayasa görüşmeleri için HDP yi ziyarete gittiler çünkü AKP liler orda el sıkışıp muhabbette ettiler. En son yazdığınız Hakkari de hendek kazanları alnından öpmek istiyorum diye kim demiş onunda varsa videosu lütfen atar mısınız. Ben bulamadım çünkü kimse bizde bilelim
Aynen öyle bir gece de işimizden olduk. Kapımıza geldiler gece saat 1’de. Suçsuz olduğumuzu biliyorduk zaten ve iki ay içinde beraat aldık. Beraat aldıktan sonra işe başlattılar. 7 ay çalıştırıp ihraç ettiler. Neye göre kime göre. Bu yaşadıklarımızı unutabilecek miyiz. ( suçunuz olmasa bunları yaşamazdınız diyenler bile ihraç oldu )

Eee buna ne demeli ? 😏
21A9A6C6-CF9F-4557-A430-5B6B4DBB4366.jpeg

PKK nın siyasi uzantısından BAY KEMAL e açık destek! Duygulanmamak elde değil.

Eklentiler

• A2A96D43-BD93-4181-BA49-055BD4A39DFD.png
    A2A96D43-BD93-4181-BA49-055BD4A39DFD.png
    308,9 KB · Görüntüleme: 29
PKK nın siyasi uzantısından BAY KEMAL e açık destek! Duygulanmamak elde değil.
Pkknin siyasi uzantısı dedıgnız partiyi parlamenter sisteme dahil eden seçme secilme destekleme hakkını veren AKPdir. Sırf "pkknın siyasi uzantısından" destek alabilmek için kırmızı bültenle aranan aponun bilmemnesini devletin kanalına cıkarıp mektup okutan da AKPdir. Gelip burda algı yapmayın yeter ya.

Pkknin siyasi uzantısı dedıgnız partiyi parlamenter sisteme dahil eden seçme secilme destekleme hakkını veren AKPdir. Sırf "pkknın siyasi uzantısından" destek alabilmek için kırmızı bültenle aranan aponun bilmemnesini devletin kanalına cıkarıp mektup okutan da AKPdir. Gelip burda algı yapmayın yeter ya.
Ok.

X