Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ben bikaç sayfa önce çok tehlikeliler yazmıştım hic yanılmam
Burada kavga etmeden hakaret etmeden sakin kalmaya özen göstererek yorum yapmaya, tartışmaya çalışıyorum ama farklı hesaplar açıp o hesaplarla bir de kendi kendini desteklemek nasıl bir çaresizliktir mi diyeyim artık ne diyeyim 🤷🏻‍♀️

Burada kavga etmeden hakaret etmeden sakin kalmaya özen göstererek yorum yapmaya, tartışmaya çalışıyorum ama farklı hesaplar açıp o hesaplarla bir de kendi kendini desteklemek nasıl bir çaresizliktir mi diyeyim artık ne diyeyim 🤷🏻‍♀️
Destek görmeyeceğini bildiği için farklı hesaplar açıyorlar zaten,orada başka kişi olarak kendine destek veriyor kardeş sen haklsın bakma bu kk kadınlarına bunlar yuva yıkan tipler diyordur konunun özeti bu işte.

Güya kendiside alttan alttan laf sokup ama nezaketini bozmayan biri gibi gorunmeye calisiyordu ama ben bu tarz insanları daha da tehlikeli bulurum su videoyu koymazsam catlarim 🤣

Güya kendiside alttan alttan laf sokup ama nezaketini bozmayan biri gibi gorunmeye calisiyordu ama ben bu tarz insanları daha da tehlikeli bulurum su videoyu koymazsam catlarim 🤣

Tabii orası öyle de işte uymamak gerek diye düşünürüm ben genellikle. Öğrencilerin kavgalarının ortasında da çok kalınca hep kavga bitirici olmaya alışmışım işte. Gençtir, öyle düşünüyordur, böyle öğretmişlerdir diye diye nefes alma teknikleri eşliğinde 😇 Sinirlenip ömrümü kısaltmak işime gelmiyor. Kendi dünyasında bırakmak lazım bazılarını.

Destek görmeyeceğini bildiği için farklı hesaplar açıyorlar zaten,orada başka kişi olarak kendine destek veriyor kardeş sen haklsın bakma bu kk kadınlarına bunlar yuva yıkan tipler diyordur konunun özeti bu işte.
Bir çeşit felsefe yapıyor aslında.kendini kendi ile kucaklıyor.🧘🏼‍♀️ Bu kafaya sahip olmak var ya herkesin harcı değil
Kız içinizden biri berhanın yaptığını yapsa, benim savunduğum fikirleri savunan bir fikirdaşım yapsa utancımdan kahrolurum. Cringe içindeyim şu an.😶
Sen ben yapamayız zaten.
pamuk musun nesin pamuk musun nesin ayrıca sana da ayrı bir ayar olmuştu. Bence seni seçti savun kendini.Bir de foyasini çıkardın meydana.

Burada yazdıklarını açıkladı işte
Tamam bağışları vermeyecek, işgüzarlardan bahsetmiş ama öyle yarın 22.00'de açıklama diye heyecan yaratınca daha net bir şey bekledim ben. Ne bileyim; artık yettiniz, bunu bunu yaptınız, sen sen sen diye sayıp döker mi ki dedim.

Tamam bağışları vermeyecek, işgüzarlardan bahsetmiş ama öyle yarın 22.00'de açıklama diye heyecan yaratınca daha net bir şey bekledim ben. Ne bileyim; artık yettiniz, bunu bunu yaptınız, sen sen sen diye sayıp döker mi ki dedim.
Ben de bekledim o tarz bir şey ama ılımlı devam etmeye karar verdi sanırım

X