Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Burada kimseye böyle şeyler söylenmedi. Başka yerde dolup burada iç dökmeyin bence. Erdoğan candır ama AKP'ye oy vermem, diyorsunuz. Millet ittifakını destekleyenlere hoşgörüsüz diyorsunuz. Tamam, biriz beraberiz hep beraberiz Cumlet ittifakı çok yaşa.
Yok hiçte öyle şeyler demedim .
Bugüne kadar akp ye hiç oy vermedim ama bundan sonra vereceğim diyorum . Net şekilde yazdım .
Hoşgörüsüz davranan millet ittifakını destekleyen birçok kişi . Bak hepsi demiyorum
Demek ıstediğim tam olarak sen öyle düşün ben böyle ama biriz işte beraberiz halkız bunı demek ıstıyorum .

Bakın , geçen gün sırf bu “sız , sızın gibiler “ kelimeleri kullanıldı dıye , senin düşünce tarzında olan bazı koloni olmuş kişiler ortalığı ateşe verdi biliyor musun ?
Siz , sizin gibiler halkı kin ve düşmanlıga teşvik etmekmiş ,dava edeceğiz şikayet edeceğiz ay neler yaptılar .
Profiline baktım çok eğlenceli ıyı birisine benziyorsun ama kötü kelimeler kullanarak suçlayarak bastırmaya illa ki karşında ki kısıye haklı olmaya çalışıyorsun bence yapma
Tamam.

Yok hiçte öyle şeyler demedim .
Bugüne kadar akp ye hiç oy vermedim ama bundan sonra vereceğim diyorum . Net şekilde yazdım .
Hoşgörüsüz davranan millet ittifakını destekleyen birçok kişi . Bak hepsi demiyorum
Demek ıstediğim tam olarak sen öyle düşün ben böyle ama biriz işte beraberiz halkız bunı demek ıstıyorum .
Ben kimin kime oy vereceğine dair yorum yapmam. Kabinde herkes mantığıyla vicdanıyla baş başa. Kime oy verirsek amacımız evet halk olarak özgür yaşamak. Siz bunun yolunu mevcut iktidarda buluyorsanız kim ne diyebilir. Ben de aynı amaçla mevcut iktidarın gitmesi gerektiğini düşünüyorum.

Ben kimin kime oy vereceğine dair yorum yapmam. Kabinde herkes mantığıyla vicdanıyla baş başa. Kime oy verirsek amacımız evet halk olarak özgür yaşamak. Siz bunun yolunu mevcut iktidarda buluyorsanız kim ne diyebilir. Ben de aynı amaçla mevcut iktidarın gitmesi gerektiğini düşünüyorum.
Bakın çok haklısınız işte demek ıstediğim bu .
Teşekkür ederım bu yorumunuz için .

Eklentiler

• Screenshot_20230215_221121_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230215_221121_Samsung Internet.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 32
Yok, okullar açılsın mı konusunda kalbim? gibi bir üye vardı, siz diye yorum yapınca ortalık karıştı.
Evet o üyeye neler söylendi hakaretler edildi . Şikayet edeceklerdi en son . Sırf “mevcut hükümet bi yirmi yıl daha başta duracak sen ve senin gibilerde sadece konuşacaksınız “ dediği için .
Sen ve senin gibiler , halkı kin ve düşmanlıga teşvik dediler , ezik zavallı dediler neler neler dediler .

Sanki yalnızca 3-4 senelik hükümet ve 1-2 olumsuz olaymış gibi hoşgörü beklemesi yok mu?

Sabrımız, hoşgörümüz yokmuş diye hayatında ilk kez cumhura oy verecekmiş.

Her şeyin suçlusu biziz. O kadar fikir sahibi çünkü hanımefendi. O kadar görüyor, o kadar umrunda geleceğimiz.

X