Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

aynen bende öle diyorum sağlımız huzurumuz yerinde olsun diyorum ama yapılan haksızlıklar diz boyu.içim almıyo artık hiçbirisini.çok sinirim bozuluyo ama onlar sanki her şey çok doğalmış gb davranıyorlar.birde kız benim eve öle sık sık gelip gitmesinler demiyo mu onların yanında yine de o kıymetli .:KK43:ölesi yaranıyo bu ailelere.
ve beni en çok üzende şu:ben sen gibi çocuğumu başkalarına bırakıp çalışamam benim çocuğum kıymetli olur dedi kayınvalidemin yanında.....
sanki benim çocuğum kıymetsiz olduğu için bırakıyorum benyavrumu.kimse beni anlamıyor sende haklısın demiyor lar .takma herks aynı şeyi söylüyor.
ama takılmıcak gibi değil.

aynen bende öle diyorum sağlımız huzurumuz yerinde olsun diyorum ama yapılan haksızlıklar diz boyu.içim almıyo artık hiçbirisini.çok sinirim bozuluyo ama onlar sanki her şey çok doğalmış gb davranıyorlar.birde kız benim eve öle sık sık gelip gitmesinler demiyo mu onların yanında yine de o kıymetli .:KK43:ölesi yaranıyo bu ailelere.
ve beni en çok üzende şu:ben sen gibi çocuğumu başkalarına bırakıp çalışamam benim çocuğum kıymetli olur dedi kayınvalidemin yanında.....
sanki benim çocuğum kıymetsiz olduğu için bırakıyorum benyavrumu.kimse beni anlamıyor sende haklısın demiyor lar .takma herks aynı şeyi söylüyor.
ama takılmıcak gibi değil.

hele zilliye bak.. :KK47::KK47: sen deseydin tabi bırakmazsın çocuğunu çünkü senin evinin borcu olmiycakki, benim evimin borcunuda ödeselerde kayınpederim,kayınvalidem
bande çocuğumu bırakıp çalışmam deseydin yaa...

bu arada çok sıktım sizi ama bir şey daha sölicem...
eşim vardiyalı bi işte çalışıyor.yani hafatnın üç günü gece evde değil.pazar günlweri çalışıyor.anlıcanız det çok bende ne eşimle ne de çocuğumla doğru dürüst vakit geçirebiliyorum..:KK43:bazen allahım ben bunları hak edecek ne yaptım diyorum....

bu arada çok sıktım sizi ama bir şey daha sölicem...
eşim vardiyalı bi işte çalışıyor.yani hafatnın üç günü gece evde değil.pazar günlweri çalışıyor.anlıcanız det çok bende ne eşimle ne de çocuğumla doğru dürüst vakit geçirebiliyorum..:KK43:bazen allahım ben bunları hak edecek ne yaptım diyorum....

yok canım dinlerim ben sen bunu düşünme şimdi..
ama sabret allah büyük ya eşinde çalışmayıp anne babasına ezdirseydi seni..
bak evini almaya çalışıyo.. sağlıklı bir çocuğun var.. bunlarıda düşünki hep karamsarlığa kapılma..

beterin beteri var....ama insanoğlu hep fazlasını istiyor.allahım kimsenin yuvasınd huzursuzluk vermesin.inşallah.bende hep kendimi böle avutuyorum.
ama bakılm el mi yaman bey mi...:)))))))

beterin beteri var....ama insanoğlu hep fazlasını istiyor.allahım kimsenin yuvasınd huzursuzluk vermesin.inşallah.bende hep kendimi böle avutuyorum.
ama bakılm el mi yaman bey mi...:)))))))

amin canım.. böyle düşün üzme kendini.. ve herzaman onlara karşı, eşinle, çocuğunla dimdik ayakta dur... olur mu ?

ewt tanışamadık.ben bodoslama konuya dalınca:KK1:
antalyadayım...az çok anlattım evliyim işimden evime gidip geliyorum:KK42:
2,5 yaşında bir oğlum var öleeee....az önce geriye dönük okuyodum hem okul hem evlilik helal olsun valla.öle evlendim evimin kadını olayım mantığın yok yani
alkışlıyorum seni

ewt tanışamadık.ben bodoslama konuya dalınca:KK1:
antalyadayım...az çok anlattım evliyim işimden evime gidip geliyorum:KK42:
2,5 yaşında bir oğlum var öleeee....az önce geriye dönük okuyodum hem okul hem evlilik helal olsun valla.öle evlendim evimin kadını olayım mantığın yok yani
alkışlıyorum seni

memnun oldum canım saol canım geçmişi okudusan benim hayatımda öyle işte..
2 senelik evliyim, çok şükür mutluyum, eşime dediler gibi aşığım..
okuyorum ama eşim çalışmamı istemiyor..
bide bebiişimiz olsun istiyorum olmuyor benim derdimde bu.. :KK43::KK43::KK43:

çok gemiş olsun allahım kimsaya aratmasın inş.inşallah sana da annelik vasfını layık görsün yüce rabbim....vakti saati vardır üzülme.yaradan her şeyi öle bi ayrıntıyl ayaratmış ki bazen içinde olduğumz durumda farkına varamıyoruz ama daha sonradan iyki lerimiz oluyo.hepsi allahtan bunu bilip düşüncelerini öyle yönlendirmeye çalışş:KK43:

çok gemiş olsun allahım kimsaya aratmasın inş.inşallah sana da annelik vasfını layık görsün yüce rabbim....vakti saati vardır üzülme.yaradan her şeyi öle bi ayrıntıyl ayaratmış ki bazen içinde olduğumz durumda farkına varamıyoruz ama daha sonradan iyki lerimiz oluyo.hepsi allahtan bunu bilip düşüncelerini öyle yönlendirmeye çalışş:KK43:

çook saol canım tesselin için sözlerin etkiledi beni.. çok haklısın..
ama 2 seneden beri hemen heray ümitleniyorum.. olmayıncada eşimde bende ister, istemez üzülüyoruz...:KK50:

memnun oldum canım saol canım geçmişi okudusan benim hayatımda öyle işte..
2 senelik evliyim, çok şükür mutluyum, eşime dediler gibi aşığım..
okuyorum ama eşim çalışmamı istemiyor..
bide bebiişimiz olsun istiyorum olmuyor benim derdimde bu.. :KK43::KK43::KK43:

Belki annesini dusunup okulunun bitmesini bekliyordur bebis gelmek icin:KK66:

X