Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Hemmen anlatayiim:) 23 yasindayiim,ankarada oturuyorum:)
Oldukca daginik bir basak burcuyum:) su siralar derslere gomuldum diye
hayattan koptum:KK43: normalde sinemaya fln gtmeye bayilirim ama gdemiyorum smdi:KK43:
Genelde pozitif dusunmeyi ve pozitif dusunen insanlari severim:)
Smdilik bu kadarim:)
bende başak :KK70:
ne çalışıosn

hangisini anlatayım arkadaşım dert bir değil ki .....:KK43:çocuk koca kayınvalide şimdi bide ev kredisi veeeeeeeeeeeeee yeni bir elti......üstüne üstlük bide dün evimize hırsız girdi.....:KK43:((((((ne var ne yok götürmüşşşşşşşşş
hangini anlatayım

Hemmen anlatayiim:) 23 yasindayiim,ankarada oturuyorum:)
Oldukca daginik bir basak burcuyum:) su siralar derslere gomuldum diye
hayattan koptum:KK43: normalde sinemaya fln gtmeye bayilirim ama gdemiyorum smdi:KK43:
Genelde pozitif dusunmeyi ve pozitif dusunen insanlari severim:)
Smdilik bu kadarim:)

çok memnun oldum tatlım :KK16:
bende ankaradanım, evliyim, 22 yaşındayım.
iktisad 3.sınıfım.. adım esra :KK42:

hangisini anlatayım arkadaşım dert bir değil ki .....:KK43:çocuk koca kayınvalide şimdi bide ev kredisi veeeeeeeeeeeeee yeni bir elti......üstüne üstlük bide dün evimize hırsız girdi.....:KK43:((((((ne var ne yok götürmüşşşşşşşşş
hangini anlatayım

hepsini anlat canım dök içini dinlerim ben..
ayy canım benim çook geçmiş olsun demek hırsız girdi üzüldüm.. evde deildiniz demi ?

ben çalışıyorum eşimde tabiiii ama vardiyalı işi gündü zo evdeyken balkondan girmişler
akşam beş gibi haberi oldu.bende apar topar gittim evimi alt üst etmişşşşhırsız bey....ve allahtan eşim o evdeyken uyanmamış.....bi taraftan da diyorum nasıl ses duymadın mı diye ama vardır bunda da bir hayır.cana gelmesin

hangini anlatayım

bencede kesinlikle hepsini anlatmışsın canım...
hırsızlık olayı nasıl oldu ya çok üzüldüm çok geçmiş olsun :26:

ben çalışıyorum eşimde tabiiii ama vardiyalı işi gündü zo evdeyken balkondan girmişler
akşam beş gibi haberi oldu.bende apar topar gittim evimi alt üst etmişşşşhırsız bey....ve allahtan eşim o evdeyken uyanmamış.....bi taraftan da diyorum nasıl ses duymadın mı diye ama vardır bunda da bir hayır.cana gelmesin

canm benımde babamı uyuyoekn soymuşlardı. gece çalışıyo o (şoför babam) oda uyanmamış bizde deik ALlahtan uyanmamışsın Allahım korusun düşünmek istemıyoruum. sizde aynı şey olmuş iyiki uyanmamış aslındaa

canım hiçmi bişe bırakmamışlar evde yoksa sadece eşya para flan mı almışlar..

inanmıyorum yaa cesarete bak sen.. alla,alla canım çok geçmiş olsun ama dua edin yani böyle cesaret edip eve girdiyse herşeyi göze almış..
allahtan eşine zarar vermemiş..
allahın cezası, mübarek günde hemde..

2,5 yaşında oğlum var kayınvalidem bakıyor...ama oğlum akşamları tutturuyor babaneme gitcem diye okadar çok üzülüyorum ki anlatamam.bide yeni eltimle benim aramda okadar çok haksızlık yapılıyor ki sırf o yüzden diyorum kendi kendime bazen
yap bi çocuk daha ödesinler evin borcunu çalışma otur.ama olmuyo offfffffffffffffffffffffffffffffffff
içim şişiyo nerden başlayacağımı bile bilemiyorum:KK43:

canm benımde babamı uyuyoekn soymuşlardı. gece çalışıyo o (şoför babam) oda uyanmamış bizde deik ALlahtan uyanmamışsın Allahım korusun düşünmek istemıyoruum. sizde aynı şey olmuş iyiki uyanmamış aslındaa

şunların cesaretlerine bak be.. yuhh..
canım sanada geçmiş olsun evet uyanmaması iyi olmuş..

yok eşyalar duruyo...bir kaç altın kolye küpe yüzük biraz para:KK43:kolyemi yeni almıştım bu arada hiç takmak nasip olmadı
ama tabiki herşeyde bi hayır vardır.bende şükredim allahtan eşim uyanmamış

X