Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

2,5 yaşında oğlum var kayınvalidem bakıyor...ama oğlum akşamları tutturuyor babaneme gitcem diye okadar çok üzülüyorum ki anlatamam.bide yeni eltimle benim aramda okadar çok haksızlık yapılıyor ki sırf o yüzden diyorum kendi kendime bazen
yap bi çocuk daha ödesinler evin borcunu çalışma otur.ama olmuyo offfffffffffffffffffffffffffffffffff
içim şişiyo nerden başlayacağımı bile bilemiyorum:KK43:

canım yaa olmuyorki öyle ödeseler bile ilerde fazlasıyla lafını ederler.. boşver en iyisi sen ve eşinin ödemesi allah yardım eder..
eltini kayırıyorlar sanırım.. takma boşver eşinle çocuğunla mutluysan boşver onları.. üzme kendini..

şunların cesaretlerine bak be.. yuhh..
canım sanada geçmiş olsun evet uyanmaması iyi olmuş..

evet canım ya sorma utanmıyorlarda... adamın valizindekini kıyafetleri bile çalmışlar Allahtan yolda birisi görmüş yolun ortasında bi valiz. bakmış pasaport kımlık var. hemen haber flan vermiş allah yardımcımız oldu zaten o günde bir ailei de soymuşlar arabanın lastiğini indirmişler ilk anne babalarının ameliyat parasını çalmışlar babam anlatınca içim acııştı:KK25:

sağ ol canım benım.

yok eşyalar duruyo...bir kaç altın kolye küpe yüzük biraz para:KK43:kolyemi yeni almıştım bu arada hiç takmak nasip olmadı
ama tabiki herşeyde bi hayır vardır.bende şükredim allahtan eşim uyanmamış

canm benım şu mübarek günde çok üzüldüm olanlara...
Allahtan da mı korkmuyolar
çok üzücü ama vardır herşeyde bir hayır dua etmek en iyisi şu mübarek günde:KK17:

evet canım ya sorma utanmıyorlarda... adamın valizindekini kıyafetleri bile çalmışlar Allahtan yolda birisi görmüş yolun ortasında bi valiz. bakmış pasaport kımlık var. hemen haber flan vermiş allah yardımcımız oldu zaten o günde bir ailei de soymuşlar arabanın lastiğini indirmişler ilk anne babalarının ameliyat parasını çalmışlar babam anlatınca içim acııştı:KK25:

sağ ol canım benım.

tühh yazık ya kötü olmuş üzüldüm adamın amelyt parasını nediyim...
böyle insanlar yeryüzünde oldukça dünya hep kötülük ve kalleşliğe mahkum maalesef.. :KK50::KK50::KK50:

daha eltim bile değil nişanlı aşimin abisi.ama kız benle yaşıt.ben beş yıllık evliyim bu arada .daha iki ay oldu evi alalı oda krediyle.10 yıl daha çalışmam lazım yani:KK43:olsun sağlık versin çalışır öderiz dedeim ama.bomba:eltimin nişanı yapıldı ardından kayınpederim kayınıma ev aldı.borunu kayınpederim gil ödüyo.....çok sinirrrrrrrrrrrrrr bozucu anlatamam.ağzımı bile açmıyprum o konuda.ama allah biliyo ya ben bunu hak edecek bişey deyapmadım.

daha eltim bile değil nişanlı aşimin abisi.ama kız benle yaşıt.ben beş yıllık evliyim bu arada .daha iki ay oldu evi alalı oda krediyle.10 yıl daha çalışmam lazım yani:KK43:olsun sağlık versin çalışır öderiz dedeim ama.bomba:eltimin nişanı yapıldı ardından kayınpederim kayınıma ev aldı.borunu kayınpederim gil ödüyo.....çok sinirrrrrrrrrrrrrr bozucu anlatamam.ağzımı bile açmıyprum o konuda.ama allah biliyo ya ben bunu hak edecek bişey deyapmadım.

öyleleri daha kıymetli olur canım.. bide gör yakında evlenince evine girince yüzlerine bile bakmaz eltin ama anlamazlar gine o kıymetli olur..
allah büyük canım allah sana ve kocana can sağlığı,mutluluk versinde ödersiniz. inş..
takma kafana üzme kendini.. :KK20: eşini çocuğunu düşün..

X