Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

[ı][sıze=3]kızlar benim misafirim geldi.. Topik size emanet istediğiniz gibi takılın..
Akşam yine konuşuruz..
Hepinizi kocaman öptm.. :KK54: :KK54: :KK54: :KK54: :KK54::KK54: :KK54: :KK54::KK54::KK54:
Görüşürüz...
[/sıze][/ı]

haklısın canım. Ne badireler atlatmışsın ama. ayrılman dah iyi olmuş tabı. canım sıkıntılarını bizlerle paylaşabılırsın sakın içine atma hayat içine atman için daha erken.
sevgilerimle :KK16::KK16:

boşver canım senden hiç önemli deil.. çünkü kaybeden o olmuş..
anacım senin kaderin mi yaşı büyük adamlarda, yoksa çekicimi geliyo :44:

tesekkur ederım kızlar cok ıyısınız sızde benımle her turlu sorununuzu paylasabılırsınız ozelden de yazabılırsınız cekınmeyın ...
esros ewet kaydeden o oldu arkamdan da cok agladı bılıon mu ama daha beter olsun ıns .. bıze buyu yaptılar dıomus adı ınsan ..
bnm kaderım bu herhalde hep buyukler bana denk gelıyo

tesekkur ederım kızlar cok ıyısınız sızde benımle her turlu sorununuzu paylasabılırsınız ozelden de yazabılırsınız cekınmeyın ...
esros ewet kaydeden o oldu arkamdan da cok agladı bılıon mu ama daha beter olsun ıns .. bıze buyu yaptılar dıomus adı ınsan ..
bnm kaderım bu herhalde hep buyukler bana denk gelıyo

hey allahım ne insanlar var. Tamam büyü diye bir şey var ama insanın az da kendisinde olaca
daha çok ağlar inşallah:KK47:

X