Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Hoşbulduk :) eskiden cok forumlarda takıldım ama 2 yıldır bırakmıştım burayı görünce baktım her şey var buraya sarmaya karar verdim ama 2 yıllık boşlukta acemileştiğimi farkettim acemiliği atmaya geldim anlayacağınız :)

iyi yapmışsın canım takıla bilirsin buraya.. :KK34:
ben esra ankaradanım?
sen ? :KK31:

geldım kızlar ...
ben ewlenınce yasım bıle tutmuyordu lıse stajımı yapıyordum ..
oda 2 yıllk unı mezunu calısan bırıydı bnden de 13 yas buyuktu..
sonra nasılkı bız ewlendık adam ısten cktı bambaska bırı oldu.
bende staj yapıyorrdum anca yol yemek masraflarımı karsılıyordu o para onu bıle alıyorsu bazen ..
taksıtler fılan hep borc harc ıcındeydık yanı oyle boyle degıl

gamsız biriymiş canım iyi olmuş ayrıldığın nedemek çalışmamak ya öyle erkeğe ben erkek demem..
ezdirmiycektin hiç kendini eşşek gibi sana bakmaya meburdu..
kaç sene evli kaldın ?

2.5 sene flandı canım. Bir hata yaptığında özür dilemez , odunun tekiydi... zaten ayrı şehirlerdeydik. yani aslında çoğu zaman benı kırardı ama farkına bile varmazdı yok arkadaş yengeçlerle anlaşamıyorum :KK50:

kız bende yengecim :KK1:
aslında çok romantik ve ince düşünceli olurlar seninki numune çıkmış herade :KK9:

geldım kızlar ...
ben ewlenınce yasım bıle tutmuyordu lıse stajımı yapıyordum ..
oda 2 yıllk unı mezunu calısan bırıydı bnden de 13 yas buyuktu..
sonra nasılkı bız ewlendık adam ısten cktı bambaska bırı oldu.
bende staj yapıyorrdum anca yol yemek masraflarımı karsılıyordu o para onu bıle alıyorsu bazen ..
taksıtler fılan hep borc harc ıcındeydık yanı oyle boyle degıl

Büyük gecmis oldun tatlim Allah kurtarmış artık kendin icin yap herseyi eninin daha güçlüsündur taktir ediyorum seni ayakta kaldığın ici.

ya canım ben zaten yengeç erkeklerle anlaşamıyorum :KK1:
valla hiç öyle değildi o haliylle kendini bir ağırdan satardı ki resmen gülesim geldi :))

cidden numune çıkmış kız :KK1::KK1:
sanki kadın o diyosunm yani.. :KK1:
acaip duygusalız, ve romatik süprizlere bayılırız :KK9:
bayağıda birlikte kalmışsınız.. aslında ayrılmanızdaki tek etken bu muydu ? :26:

X