Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

iyiyim bende özgecim teşekkür ederim
Neler yaptın bakalım görüşmeyeli
Valla bnm hergun yaptıgım sey standart =)
ıse gıt eve gel ,
bı ara bı sevgılı bulmus gbı oldum oda evlı cıktı utanmadan bıde bnm numaramı ıstedı neysekı ucuz kurtuldum bunada sukur
sen neler yapıyorsun ?

Aaaa hayretler içinde kaldım.. gerçekten ucuz kurtulmuşsun evli olduğunu öğrenmişsin.. Ne insanlar var ya!
Allah iyi insanlarla karşılaştırsın canım..
Bende uğraşıp duruyorum değişen birşey yok hala iş arıyorum, evde geçiyor vaktim çoğunlukla
sıkıntılı yani

Bıde utanmadan kızdın mı bana dıyor edepsız yanımda olsa parcalardım onu valla ,
serefsız adam evde karın senın donlarını yıkasın sen kalk dısarda hosuna gıden kızların numarasını al kusura bakma ama acıgı bu yanı

Terbiyesiz adam ya.. Devir kötü valla çok dikkat etmek lazım özgecim.. Sen nasıl öğrendin evli olduğunu?

Terbiyesiz adam ya.. Devir kötü valla çok dikkat etmek lazım özgecim.. Sen nasıl öğrendin evli olduğunu?
Gunaydın sekerım nasılsın ?
Kendı soyledı evlı oldgunu kızma ama sana bırsey soylıycem dedı soylıycegın seye baglı dedım kızıp kızmamam ,
evlıyım bn dedı

Selam kızlarr
Esram üst arka taraftaki dişimi çektirdim kaç ay kaçtım ama en sonunda çektirmek zorunda kaldım

anladım kuzum çok geçmiş olsun
benimde 20'lik dişlerle başım derttee

:107:Ben geldımmmmmmmmmmm

napıon kız nasılsın valla çok pasaklısın haaa, hep diomm sana posta kutunu boşalt diee
cvp yazamadım dün

Sarduşummm nirdesiiinnn

burdayım kuzum sen nerelerdesin valla özledimm seni yaa, nasıl gidiyor işlerin, iysin demii ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…