Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

mrb. canım hoşgeldinn

hah şöle tertemiz napıyon kuzum nasılsın
Karnım agrıyo belım agrıyo hava bozuk ıcım sıkılıyo evde yatmak ıstıyorum bıde sevgılım olsa fena olmazdı hanı =)))
senmısın nasılsın dıe soran al ıste butun dertlerı sıraladım hahahhahaha

başka istediğinde varmı kuzu lüx otomobil, işinin patronu teknede kıvanç tatlıtuğ'la 5-10 tur yeterki iste, çekinme lütfenn

Son düzenleme:
Sen nasılsın balım neler yapıyorsun kayıt olmaya gıttın mı ?

iyim evdeyim, evet kayıt yenilendi kitaplarımı eşim alıcak, mayısa sınavda neler yapıcam acepp :44:
ben ders özetlerini yazıcıdan çıkarıp çalıştım bugüne kadar, kitaplarla çok iişim kalmadıı ama göz gezdiricem genee

canım benim hoşgeldinn çok sevindim ii gitmesine allah daim etsin inş..
bende iyim canım çok şüükür herzamanki gibi
çıkıcanmı hemencikk kıss

Aminnn Canım iş yerinde giremiyorum pek Şimdi kimse yok namaza gittiler, durumdan istifade girdim yani. Birazdan çıkarım ama bi 30dk kadar falan burdayım çene çalabiliriz

Aminnn Canım iş yerinde giremiyorum pek Şimdi kimse yok namaza gittiler, durumdan istifade girdim yani. Birazdan çıkarım ama bi 30dk kadar falan burdayım çene çalabiliriz

hımm anladım kuzum, tabi sıkıntı olur fazla girme yakalanırsınn
eee bebiş falan yokmu kıss ?
gerçi sen önce kariyer yapıcan demii

hımm anladım kuzum, tabi sıkıntı olur fazla girme yakalanırsınn
eee bebiş falan yokmu kıss ?
gerçi sen önce kariyer yapıcan demii

Bebiş şüpheli canım yaa :26: Ya bugün adet olcam, eğer olmazsam da %70 hamileyim diyorum. Dünden beri deli gibi belim ağrıyor, o ağrıya göre çoktan olmalıydım ama hala gelmedi bişey :44: Hem çok istiyorum, hem de biraz erteleyeyim diyorum. Eğer adet olursam biraz koruncam bikaç ay kadar.

hımm hadi hayırlısı olsun bakalım bacişkomm, belkide gebesindir, herşeyin hayırlısını iste bakalım,
ama fazlada erteleme, yaşın kaçtıki senin kuzumm :26:

kızlar benim çıkmam gerekiyor, özge sende kaçtın elime geçiririm ben senii

siz yazın dökün içinizi ben işlerimi bitirip gelince cvp yazarım..
çok öptüm nicim kendine dikkat et görüşürüz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…