Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Kimseler yok muuu :26:
Sarduşum başarılar diliyorum sana

Kızlar İyi akşamlarr Kimler Burada acaba ??

Merhaba.Benim de katkım olsun diye msj yazıyorum.

Arkadaşlar hadi neredesiniz bakalım hadi kopalım

hayırlı geceler kıslar nasılsınız ? neler yapıyorsunuz.
gökçe sende hoşgeldin aramıza

trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Konularda mesaj sayısı doldurmak ve böyle anlamsız yazılar yazmak yasak. mesaj sayısı doldurmak istiyorsanız "Mesaj Sayısı Doldurmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı" bölümüne gidip orada doldurabilirsiniz.

uuuuuyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

gjhggggggggggggggggggggggggg

şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

birkaç harften benden o zaman
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

harfleri rahat bırakıp sohbet etmek ister misin :) benimde az birşey kaldı :)

kızlar neyapmaya çalışıyorsunuz ? ben bu topiği sadece sohbet amaçlı açtım siz gereksiz harf doldurun die deil. topiğin ilk giriş sayfasındada yazdığım gibi sohbet etmek isteyenlerin topiği burası.. umarım bundan sonra sadece tanışmak için ve sohbet amaçlı kullanırsınız burayıı..!!!

ayrıca matilda ve beba arkadaşlarım sizi uyarmışlar neyazıkki bunuda görmemişsiniz kızlar tşk. ederim.

KızLarr Günaydınn Hepinizee

SevgiLiler Gününüz Kutlu Olsunnn Aşk DoLu Yıllaraaaa:119::119::119::119::118::118::118::118::118::123::123::123::123::123::124::124::124::124::124::124:

25555555555 byeeeeee

mrb. giriş yapıp sevgililer günümüzü kutlamışsınız saolun ama benim bir sayfa önce yaptığım uyarıyı görmediniz sanırım ?
bakın yeni üye olan arkadaşlar uyarılarımı dikkate alın topiğimde gereksiz sayı ve harflerle msj sayınızı doldurmaya çalışmayın..!!!
ben bu topiği tanışmak ve sohbet amaçlı açtım..
böle devam eden arkadaşlar olursa yönetime bildiricem bilginize...!!!!!!!

KızLarr Günaydınn Hepinizee

SevgiLiler Gününüz Kutlu Olsunnn Aşk DoLu Yıllaraaaa:119::119::119::119::118::118::118::118::118::123::123::123::123::123::124::124::124::124::124::124:

Sizinde kutlu olsun aşk, mutluluk dolu bir sene olsuuun

slm kızlar sizinde sevgililer gününüz kutlu olsun, sevdiceklerinizle nice senelere inş..
nasılsınız neler yapıyorsunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…