Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

ayy peardon gülsemin, ama ben gülsüm dim yaa olmaz mı ? :KK34:
ee neler yaptın bugün canım nasılsın ? :KK31:

olur canım nasıl istersen :) napiim evdeki herkez hasta annem babam dedem onlarla ilgilendim iş güç sorma :) yarın iş görüşmem var dua edin kızlar bana :18:

iyi yapmışsın canım :KK34:
sinema seansları uymadı tatlım bizde ondan gidemedik :KK53:
benim eşimde halı saha maçına gitti gelsin yemek yicez daha :KK53:

hımm anladım canım başka zamana gidersiniz.
ayy benim eşimde arkadaşlar çağırıyoda gitmiyo maça, üşengeç uyumayıdaha çok seviyor :KK1:

aynen hiç şansım yok valla .s sizi bir arada bulamıyorum teşekkür ederim çok iyiyö istersn gülsüm diyebılırsın sıkıntı yok da adım gülsemin :)
bu arada sizler yani en azndan burda olanlar nasıllar acaba ? :)

ben iyiyim tatlım sen nasılsın :KK76:

hımm anladım canım başka zamana gidersiniz.
ayy benim eşimde arkadaşlar çağırıyoda gitmiyo maça, üşengeç uyumayıdaha çok seviyor :KK1:

öle canım gideriz başka zaman sıkıntı yok:KK34:

benimkide çok üşengeç mutlaka bi iddaa var ortada onda gitti yoksa gitmezdi :KK9::KK9:

Son düzenleme:
olur canım nasıl istersen :) napiim evdeki herkez hasta annem babam dedem onlarla ilgilendim iş güç sorma :) yarın iş görüşmem var dua edin kızlar bana :18:

gülsüm allah aşkına peardon ne yaa nasıl yazmışım alla,alla kusura bakma :KK1::KK9:
geçmiş olsun canım annenler için.:26:
umarım ii geçer iş görüşmen, allah yardımcın olsun. :KK16:
ne işi peki ?

gülsüm allah aşkına peardon ne yaa nasıl yazmışım alla,alla kusura bakma :KK1::KK9:
geçmiş olsun canım annenler için.:26:
umarım ii geçer iş görüşmen, allah yardımcın olsun. :KK16:
ne işi peki ?

teşekkür ederim AMİN inşallah . evet bugün bi yazım hatasuıdır gidiyor sende :) ya başvurduğum mağzalardan biri aradı avm de yarın ona gidip görüşcem gerçekten çalışmak istiyorum artık evde durmaktan çok sıkıldım .s inşallah olur

teşekkür ederim AMİN inşallah . evet bugün bi yazım hatasuıdır gidiyor sende :) ya başvurduğum mağzalardan biri aradı avm de yarın ona gidip görüşcem gerçekten çalışmak istiyorum artık evde durmaktan çok sıkıldım .s inşallah olur

aman idare ediverin kıslar benibugün 100-150 tane soru kafamı bulandırdı heral :KK9:
hadi bakalım yarın ver bize haberi inş. istediğin gibi geçer görüşme. :KK16:
ohhh bol, bolda alışveriş yaparsın. benim aklımda orda :KK9:

aman idare ediverin kıslar benibugün 100-150 tane soru kafamı bulandırdı heral :KK9:
hadi bakalım yarın ver bize haberi inş. istediğin gibi geçer görüşme. :KK16:
ohhh bol, bolda alışveriş yaparsın. benim aklımda orda :KK9:

olur insanlık hali :) olsun da sevinçle yazayım haberleri :) ya mağza ama ne mağzası benı aradıklarında hangi mağza dedim bekliyorum ki marka bi giyim flan alcam herşey ordan bi an mutlu oldum kursağımda kaldı ... markalı oyuncakçı dedi ben ne alayım ordan :KK43:

olur insanlık hali :) olsun da sevinçle yazayım haberleri :) ya mağza ama ne mağzası benı aradıklarında hangi mağza dedim bekliyorum ki marka bi giyim flan alcam herşey ordan bi an mutlu oldum kursağımda kaldı ... markalı oyuncakçı dedi ben ne alayım ordan :KK43:

amnamm oyuncakçıdan ne alınırki ?:44: ilerde bebişin olunca bolca oyuncak alırsın :KK55:
ama eğlenceli olur bence orada çalışması, hayırlısı olsun.

kızçeler benimm çıkmam gerekiyor. yarınki derslerimede biraz göz gezdirip çayımı içip yatıcam.
siz sohbete devam edebilirsiniz. hepinize ii geceler dilerim, öptm görüşürüz.. :KK54::KK54::KK54:

X