Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

............

kızlar lütfen bu msjımı dikkate alın burada sadece sohbet ederek msj sayınızı doldurabilirsiniz..
gereksiz sayı ve harfleri burada yazmamanızı rica ediyorum.. En Büyük KK
şimdiden tatlı sohbetler dilerimm :KK16:

Konu sahibesi ilk mesajında gerekli uyarıyı yapmış aslında ama buna rağmen konudaki ilk mesajı okumadan pas geçenlere birde ben uyarı yapayım çünkü topiğe son zamanlarda içeriksiz mesaj yazanlar olmuş.
Mesaj kotasını doldurmak için bu topikte veya sitede açılmış olan herhangi bir topikte vbnmjklşlkjhb,23456765432,:nazar::nazar::nazar: ...................*******????????? gibi içeriksiz mesajlar yazmak yasaktır.
Bu tür mesajlar yazan üyelerin içeriksiz mesajları kaldırılır ve ceza verilir.

​kuzummm ıyımısın neden mesajlarıma cvp vermıyorsun canım merak ettım senı

Konu sahibesi ilk mesajında gerekli uyarıyı yapmış aslında ama buna rağmen konudaki ilk mesajı okumadan pas geçenlere birde ben uyarı yapayım çünkü topiğe son zamanlarda içeriksiz mesaj yazanlar olmuş.
Mesaj kotasını doldurmak için bu topikte veya sitede açılmış olan herhangi bir topikte vbnmjklşlkjhb,23456765432,:nazar::nazar::nazar: ...................*******????????? gibi içeriksiz mesajlar yazmak yasaktır.
Bu tür mesajlar yazan üyelerin içeriksiz mesajları kaldırılır ve ceza verilir.

çok tşkr ederim mune..

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

mrb. balım iyim sana kaçkez msj attım ama posta kutun doluydu iiyce pasaklı oldun haaa :KK22:
iyim canım şimdi özel msjına cvp yazıcam gelince burdaysam beğen msjımı geliym :KK54:

bundan sonra sık sık kontrol ederm abla merak etme sen :)
aksam musaıt olursan gel bende gelmeye calıscam konusalım canım ozledım senı

bundan sonra sık sık kontrol ederm abla merak etme sen :)
aksam musaıt olursan gel bende gelmeye calıscam konusalım canım ozledım senı

akşam geldim niredeydin yoktun :KK22:
napıyon kuzum nasılsın ?

Değişiklik istedim biraz kuzum ya her şey o kadar monoton ki :KK61:
Seni göremedim son günlerde bakıp durdum hep nite girmiyo bu kız diye :KK61:

ii olmuş :44: ama ben sana gene mati derim haa :KK1:
giriyorumda ama denk gelemiyoruz seninlede yaa,
sen nesılsın canım nasıl gidiyoo :KK33:

tatlım yaa k.bakma bı arkadasla avm ye gttık magazalrı dolasmaktan ayaklarım sıstı ama elde var 0 :)
aksam 8.30 du eve geldıgımde
bıde sacımı boyadım o saatten sonra ıstedgım renkte olmadı :KK43:((

tatlım yaa k.bakma bı arkadasla avm ye gttık magazalrı dolasmaktan ayaklarım sıstı ama elde var 0 :)
aksam 8.30 du eve geldıgımde
bıde sacımı boyadım o saatten sonra ıstedgım renkte olmadı :KK43:((

kıs adam gezerde eli boş dönermi hiç bana çekmemişsinn :KK53: :KK9::KK9::KK9:
ne renk istiyodun nerenk oldu ? :26:

kıs adam gezerde eli boş dönermi hiç bana çekmemişsinn :KK53: :KK9::KK9::KK9:
Ne renk istiyodun nerenk oldu ? :26:
fındık kabugu aldım canım kutudakı renk cok hosuma gttı bıraz dha koyu oldu saclarım ama degısık oldu hosuma gttı yanı
ya bı kazak begendım malı hosuma gtmedı tıftıklenır gbıme geldı almadım zaten ayaklarım agrıdı gezmekten arkadasın arkasından dolandım o kadar kı acıdan alısverısı unuttum:)

fındık kabugu aldım canım kutudakı renk cok hosuma gttı bıraz dha koyu oldu saclarım ama degısık oldu hosuma gttı yanı
ya bı kazak begendım malı hosuma gtmedı tıftıklenır gbıme geldı almadım zaten ayaklarım agrıdı gezmekten arkadasın arkasından dolandım o kadar kı acıdan alısverısı unuttum:)

kazak alma kıs kış bitti neredeyse artık yaza çalışalımm yani yazlık alalımm :KK16::KK16:
güzel kıssın canım yakışmıştır eminim..
ben bu 10'dk ları hiç sevmiomm :KK19:

kazak alma kıs kış bitti neredeyse artık yaza çalışalımm yani yazlık alalımm :KK16::KK16:
güzel kıssın canım yakışmıştır eminim..
ben bu 10'dk ları hiç sevmiomm :KK19:
tsk ederım cnm bende sevmıyom valla 10 dkları ...
ya kazak dedgım ınce yanı oyle kalın kazak hayatta gymem ben zaten :)
bu aldklarım sade olarak pant ustune baharda da gyılır

Son düzenleyen: Moderatör:
tsk ederım cnm bende sevmıyom valla 10 dkları ...
ya kazak dedgım ınce yanı oyle kalın kazak hayatta gymem ben zaten :)
bu aldklarım sade olarak pant ustune baharda da gyılır

rica ederim kuzum.. ii güle,güle giy bakalımm. ince bide hafif simli hırkalar var açık rekli vizon falan
bende onları çok beeniyorum..

Yeaa mati demesin diye değiştirdim kuzum deme öle yeaa aalarım bak:KK14::KK1:

mati,beyin diimm ozmann :KK53::KK53: şaka, tamam ben bunu demek istemiyom hoşuna giden bi isim söle öle hitap edim ozman..:KK34:

rica ederim kuzum.. ii güle,güle giy bakalımm. ince bide hafif simli hırkalar var açık rekli vizon falan
bende onları çok beeniyorum..

mati,beyin diimm ozmann :KK53::KK53: şaka, tamam ben bunu demek istemiyom hoşuna giden bi isim söle öle hitap edim ozman..:KK34:

Dıbeyin diyenler var beynim diyenler dılıbeyin diyenler var balım beyinli bi şeyler uydurabilirsin bana :KK1:

X