Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

iyiyim canım bende napayım işte dün arkadaşa gittim öğleden sonra oturduk sohbet ettik
bugünde AVM ye gidicez gezmeye akşamda kocamla sinemaya gidicez geziyorum öle :KK16:

ohhh ne güzel gez bakalım benim yerimede gez ben bu sıralar hiç çıkamadım, taziyeydi, misafirlerdi,
bide yarın ertesi gün sınavlarım var onlara çalıştım ama haftaya başlarım inş. :KK31:
ee hangi filme gidiyosunuz izle gelde anlat banada fikir olsun :KK16:

ohhh ne güzel gez bakalım benim yerimede gez ben bu sıralar hiç çıkamadım, taziyeydi, misafirlerdi,
bide yarın ertesi gün sınavlarım var onlara çalıştım ama haftaya başlarım inş. :KK31:
ee hangi filme gidiyosunuz izle gelde anlat banada fikir olsun :KK16:

Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları filmine gidicez canım çok güzel bi film fantastik görsellik süper :KK16:
severseniz bu tarz filmleri tavsiye ederim:KK16:
pazar günüde celal ile cerene gidicez :KK9::KK9:

Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları filmine gidicez canım çok güzel bi film fantastik görsellik süper :KK16:
severseniz bu tarz filmleri tavsiye ederim:KK16:
pazar günüde celal ile cerene gidicez :KK9::KK9:

ben çok severim öle fantastik filmleri kocişte ben seviyom die sever heral :44::KK1:
ama celal ile cereni çok merak ediyorum yaa. çünkü şahanın recep ivedik serilerinin hepsini izledim. bunuda kaçırmamm lazım :KK23::KK9::KK9:
gidemezsemde sen anlatırsın bana :KK43:

ben çok severim öle fantastik filmleri kocişte ben seviyom die sever heral :44::KK1:
ama celal ile cereni çok merak ediyorum yaa. çünkü şahanın recep ivedik serilerinin hepsini izledim. bunuda kaçırmamm lazım :KK23::KK9::KK9:
gidemezsemde sen anlatırsın bana :KK43:

gidersiniz canım eşin çalışmıyor pazarları cmrts akşamı gidin :KK34:

gidersiniz canım eşin çalışmıyor pazarları cmrts akşamı gidin :KK34:

evet canım genelde çalışmıyo, ama benim bu haftasonu sınavlarım var. yoksa kardeşimide alır giderdik, neyseya inş haftaya gideriz artık :KK16:
ebrum kardeşim yeni uyandı bana sesleniyo kalkimde onada kahvaltı hazırlim. gene gelmeye çalışırım. kocişinle aşk dolu haftasonu dilerim balım :KK16::KK16::KK34:
çok öptm görüşürüz.. :KK3::KK54::KK54:

evet canım genelde çalışmıyo, ama benim bu haftasonu sınavlarım var. yoksa kardeşimide alır giderdik, neyseya inş haftaya gideriz artık :KK16:
ebrum kardeşim yeni uyandı bana sesleniyo kalkimde onada kahvaltı hazırlim. gene gelmeye çalışırım. kocişinle aşk dolu haftasonu dilerim balım :KK16::KK16::KK34:
çok öptm görüşürüz.. :KK3::KK54::KK54:

görüşürüz canım hoşcakalllll:KK16::KK16:

Günaydın kızlaaar sarduşum ders çalışıyorsundur belkii yarınki sınavların için başarılar diliyorum umarum güzel geçer :KK61:

Günaydın kızlaaar sarduşum ders çalışıyorsundur belkii yarınki sınavların için başarılar diliyorum umarum güzel geçer :KK61:

çok saol kuzum bugünkü çok ii geçti canım darısı yarına inş. :KK16:
sen nasılsın balım neler yaptın bakalım :KK23:

hayırlı cumalar :) kimse yok yine bugun :)

mrb.canım sende hep topiğin boş zamanına denk geliyon yaa.. :26:
sen nasılsın gülsümcümm ?

Bu akşam kimsecikler yok galiba

napıyon neslihanım denk gelemedik sınav için erken uyuduydumda :KK17:

görüşürüz canım hoşcakalllll:KK16::KK16:

slm şekerim, şerbetim sen nediyon :KK34:

yarınki sınavında güzel geçer inşallah tatlım:KK16:
sinemaya gidemedik cnm :KK19::KK19:
sen neler yaptın :KK14:

inş. canım. nie gidemediniz yaa :26: olsun başka zamana artık ya sıkma canını.
bende sınavdan çıktım. biraz avm'leri gezdim öle yemekti şimdide çay hazırlıyorum birazdan içeriz.
öle işte herzamanki gibi. :KK31:

aynen hiç şansım yok valla .s sizi bir arada bulamıyorum teşekkür ederim çok iyiyö istersn gülsüm diyebılırsın sıkıntı yok da adım gülsemin :)
bu arada sizler yani en azndan burda olanlar nasıllar acaba ? :)

inş. canım. nie gidemediniz yaa :26: olsun başka zamana artık ya sıkma canını.
bende sınavdan çıktım. biraz avm'leri gezdim öle yemekti şimdide çay hazırlıyorum birazdan içeriz.
öle işte herzamanki gibi. :KK31:

iyi yapmışsın canım :KK34:
sinema seansları uymadı tatlım bizde ondan gidemedik :KK53:
benim eşimde halı saha maçına gitti gelsin yemek yicez daha :KK53:

aynen hiç şansım yok valla .s sizi bir arada bulamıyorum teşekkür ederim çok iyiyö istersn gülsüm diyebılırsın sıkıntı yok da adım gülsemin :)
bu arada sizler yani en azndan burda olanlar nasıllar acaba ? :)

ayy peardon gülsemin, ama ben gülsüm dim yaa olmaz mı ? :KK34:
ee neler yaptın bugün canım nasılsın ? :KK31:

X