Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Benim kocam herdeyse her pazar çalışıyor :KK14:
Bu pazar evde inşallah :KK34:
Buz gibi tatlım kar yağıyor bide kar tuttu her yer buz pisti gibi :KK1:
Donuyoruz :18: gerçi ben günlerdir dışarı çıkmıyorum :KK1:

anladım canım zor oluyor ölede ne diyelim, adamların işleri bize evlerini geçindirmek için mecburlar :KK31:
burada öle acxaip soğuk yaa 2 saat hareketsiz dışarda dursam kesinlikle donarım :KK1:

anladım canım zor oluyor ölede ne diyelim, adamların işleri bize evlerini geçindirmek için mecburlar :KK31:
burada öle acxaip soğuk yaa 2 saat hareketsiz dışarda dursam kesinlikle donarım :KK1:
:KK1::KK1::KK1:
Evet tatlım kesin donulur :KK1:
Ben eşimi gönderdim kapı pencere açtım ev havalansın diye
Buz gibi olmuştur kesin :KK53:

Son düzenleme:
sanada mrb :))) tmm sohbet edelim ki sayımız dolsun hemde kk da arkadaşlarımz artsın dimi :)

evet canım aynen öyle :KK34: oyüzden açtım zaten bu topiği :KK31:
birazdan çıkıcam canım ama biraz seninle tanışmak için kaliym burda,
benim adım esra 22 yaşındayım evliyim ankaradayım :KK42:
sen ?

evet canım aynen öyle :KK34: oyüzden açtım zaten bu topiği :KK31:
birazdan çıkıcam canım ama biraz seninle tanışmak için kaliym burda,
benim adım esra 22 yaşındayım evliyim ankaradayım :KK42:
sen ?

bende nejla 25 yaşındayım bursalıyım nişanlıyım 9 haziranda kısmetse düğünüm var :))) ankara buzzz gibidir şimdiii
bide memnun oldummm esra

bende nejla 25 yaşındayım bursalıyım nişanlıyım 9 haziranda kısmetse düğünüm var :))) ankara buzzz gibidir şimdiii
bide memnun oldummm esra

bende çok memnun oldum nejlacım. :KK16: hemde nasıl soğuk valla biz sıcak evimizde üşüyoruz,
allah dışarda olanlara yardım etsin.. buarada mutluluklar dilerim, canım allah bir ömür boyu ayırmasın :KK16:

bende çok memnun oldum nejlacım. :KK16: hemde nasıl soğuk valla biz sıcak evimizde üşüyoruz,
allah dışarda olanlara yardım etsin.. buarada mutluluklar dilerim, canım allah bir ömür boyu ayırmasın :KK16:

amin canm her iki duanada dışarıda olan tüm insanlara ve sokak hayvanlarına yardım etsin üşümesinler :KK43:
nişanlımla ilgilide inşallahhhh bi ömür boyu aynı yastıkta kocarız:)) sizinde mutluluğunuz daim olsun canm kk okuyorum bazende yuva yıkan çok kenafirler, kaşarlar, dış etmenler var. Allah hepimizin kurduğu kuracağı yuvaları onlardan korusun :)

amin canm her iki duanada dışarıda olan tüm insanlara ve sokak hayvanlarına yardım etsin üşümesinler :KK43:
nişanlımla ilgilide inşallahhhh bi ömür boyu aynı yastıkta kocarız:)) sizinde mutluluğunuz daim olsun canm kk okuyorum bazende yuva yıkan çok kenafirler, kaşarlar, dış etmenler var. Allah hepimizin kurduğu kuracağı yuvaları onlardan korusun :)

evet canım haklısın.. amin senin duanada ayy alemsin haa güldürdün valla :KK1:
tatlım tekrardan çok memnun oldum biraz işlerim var halledim onları ben gene gelirim,
görüşmek üzere canım :KK3:

evet canım haklısın.. amin senin duanada ayy alemsin haa güldürdün valla :KK1:
tatlım tekrardan çok memnun oldum biraz işlerim var halledim onları ben gene gelirim,
görüşmek üzere canım :KK3:

ehehe napiim kk forumları dağılan yuvaları okudukça korkmaya başladım :) kolay gelsin cnm görüşmek üzere

günaydın kıslarrr.. :KK3: şekerim, ben çıktıktan sonra gelmişsin..
nasılsınn :KK34:

kuzum fotoların müthiş, çook beendim :KK16:

aleynacım kız sen niden bukadar geç geliyosun k.k'ya diyiverr bakemm :KK47::KK47:
yetişemiyom sana :KK19:
:KK31: :KK31: ben erkende geliyorumm öglen de giriyorum ama sen olmuyorsun ki.. hıh gece de öyle kimse olmayınca iyi geceler yazmıştım :105:
dün yazdım hatta burda sana özledim diye görmedin de :KK50:

X