Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

hadi hadi lütfennnnn lütfen sendrommmm bu arada isminide söylesen olmaz mı kız hadi hadi gel nazlanma

Sendrom diyince anlıyorum canım

Eşime anlattım, seni haksız buldu canım madem parası olmadığını biliyor neden trip atıyor diye. Ben de öyle düşünüyorum. Maddi açıdan zaten sıkıntıda olan birini bir de parasızlığından dem vurar gibi üzüyorsun.

arkadaşlar her yere yazdım biri bana resim yüklemeyi öğretsin....
google dan resmi bilgisayara indirmeden direk buraya yükleyebilme sansım var mı yoksa yükleyecğim resmi önce bilgisayara indirip sonra buraya mı yükleyebilirim

haklsın canm eşin de çok doğru demiş ama bende görüşemiyoruz diye üzülüyorum işte napıyım zaten gidecek
gerçi o da ne yapsın değil mi. gidecekte olmayıncada olmuyor işte şu para iletti parası pulu batsın

önce indirmen lazım öyle nasıl yükleyeceksin

Sen de haklısın tabi, ama ona trip atmamalısın bu tavrını haketmiyor

koskocaman 5 yıl doldu canımm

valla durumu iyi değilse çalışacak erkek adam gerekirse taşı sıkacak suyunu çıkartacak
eğer çalışmak yerine okey oynuyorsa sen tabiki de tepkini ortaya koyacaksın
hem öyle kahvehane falan alışmasın
sonra seni evde bırakır gider kahvelerde gezer

Canım okudum , kesinlikle haksız buldum seni
Illa ki bir yere gidince hesabı bayan ödemez ki sende ödeyebilirsin ama bunu onu küçük düşürmeden yaparsın. Ama sakın ola trip atma hem çok üzülür hem senden uzaklaşır

beyzacım o su anda çalışamıyor çünkü gidecek gelince işi hazır herşeyi hazır olacak yani dükkan var orda çalışacak ilerdede nasip olursa onun olacak ama şu an durumlar böyle gideceği içinde öyle okey oynamışlar arkadaşlarıyla normalde hiç öyle huyu değildir kahvehaneya felan gitmek

empati yapmak lazım

o dumda olmadığımız için bize aleyna haksız gibi duruyo ama

realitide bu böyle değil canım

KAHROLSUN KAPİTALİZMİN ACIMASIZ DİŞLİLERİ

haklsın canım haksızım ben .. napalım değil mi bizde gelince görüşürüz zaten diyor ayarlıyacağım bir yer gitmeden önce diye aman ne biliyim işte gereksiz tiribler atıyorum bende üzüldüm şimdi ama

o zamn fazla dürtmeye gerek yok ama dizginleri çokta rahat bırakmayacaksın

bazen sıkacan bazen gevşetecen ki

sana bağlansın

o zamn fazla dürtmeye gerek yok ama dizginleri çokta rahat bırakmayacaksın

bazen sıkacan bazen gevşetecen ki

sana bağlansın

bu aralar benimde duygularıma birşey ler oldu zaten eski düşkünlüğüm yok su aralar birazda kötü zamanlar geçiriyorum ondandır belki
ama bunu tabi sevdiklerimden çıkarmama hiç hakkım yokk bu yaptım ayıp gerçekten

empati yapmak lazım

o dumda olmadığımız için bize aleyna haksız gibi duruyo ama

realitide bu böyle değil canım

KAHROLSUN KAPİTALİZMİN ACIMASIZ DİŞLİLERİ

Canım tabiki de haklı olduğu noktalar olabilir şuan kendimi onun yerine koydum ama trip yapmaz karşı tarafıda anlamaya çalışırdım birde üstüne ben yüklenmezdim.
Tabi ki adam çalışmayıp kahvehane köşesinde otursun demiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…