Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

ooo sakin olmak lazım hayatım

sinire strese hiç gerek yok

sivilceler basar hertarafını valla

habire araştırma yapıyorum

makale yazıyorumm

heryerimden bilim akıyo foşur foşur

oh oh ne güzel valla bizde böyle evde pinekliyoruz işte ne kendimi geliştirdiğim var ne başka birşey kitap okumaya bile acizim ben..
sinir stres bunlar olmasın istiyorum ama ne biliyim canım içimde öyle bir sıkıntı var ki hani kolayı birden içersinde içini yakar ya aynen öyle benim kide :105:
yüzümde hiç sivilce çıkmazdı bebek gibi yüzüm en sonunda yüzümüde maffetim. dur bakalım ben bu kafayla daha neler kaybedeceğim bekliyorum öyle müstehak bana ben yoksa başka türlü akıllanmıyacağımm..

sana nacizane tavsiyem

eline geçirdiğin herşeyi oku

bol bol dua et

hatta yapabiliyorsan namaz kıl

sana nacizane tavsiyem

eline geçirdiğin herşeyi oku

bol bol dua et

hatta yapabiliyorsan namaz kıl

ediyorum zaten canım.. ben zaten dualarımda olmasa yaşayamam bunu biliyorum rabbime şükürler olsunki beni ayakta tutan içimi ferahlatan onun duaları hamd olsun yinede her halimize
Elbette her zorlukta bir kolaylık vardır öyle değil mi :)

hiçbir şey alma para biriktir.

belki denk gelirse kampanya falan

onun dışında hoşuna giden çamaşır falan al.

Peki nisanda bohça hazırlanması gerekiyormuş galiba onda sadece damat için mi bohça hazırlanıyor yoksa ailesinedemi . Ailesine bişey yapmayı düşünmüyorum illaki yapılmalımı sizi evliydiniz diye hatırladığım için size soruyorum

kesinlikle her karanlığın sonunda aydınlık vardır...

pozitif ol negatifi çağırmaa

sanırım baya bir gelişme olmuş bizim kızı çeyiz telaşı bürümüşş çok sevindimm ama ne olduğunu anlayabilsem tabi daha iyi olacak

Yok tatlım herşey aynı seyrinde
Ben çeyiz alsam mi almasam mi diye sormuştum sabah ama şimdi almayı düşünmüyorum para biriktireyim hergün yeni bişey çıkıyo ben pişman olurum sonra

biz anlaştık

o sadece bana

bende sadece ona hazırladım

ama büyüklerine de ufaka ufak şeyler almıştım...

beraber alışverişe çıkarsınız alırsınız

ama öyle röpteşamber gibi garip şeyler alma

hiç bir işe yaramıyor

Yok tatlım herşey aynı seyrinde
Ben çeyiz alsam mi almasam mi diye sormuştum sabah ama şimdi almayı düşünmüyorum para biriktireyim hergün yeni bişey çıkıyo ben pişman olurum sonra

bencede canım boşver almaz daha zamanı gelince alırsın şu an için listeni yaparsın azar azar koyarsın bir kenara bende birşeyler var sandıydımm :105:

Maneviyatın verdiği huzur hiç birşeyde yok canım.
Böyle dan diye atladım kusura bakma . Nasılsın :)

Maneviyatın verdiği huzur hiç birşeyde yok canım.
Böyle dan diye atladım kusura bakma . Nasılsın :)

haklsın canım çok dogru söylüyorsun şu içim gönlüm huzurlu olsunda gerisi başkalarının olsun başka birşey istemem..
Önemli değil canm ne kusuru :) nasıl oluyum işte iyiym biraz içim sıkılıyor ama geçer inşallah oda :) sen nasılsın bakıyım :)

Herifi sabah röpteşambrla görünce nuri alco görmüş gibi bakarım cidden çok alakasız şeyler alınıyor , büyükler el atarsa olaya bi çok alakasız şey alınır gibi
Sanırım bizde anlaşırız canım , gereği yok bence herkes için bohçaya :) sen kaç yıllık evliydin

bencede canım boşver almaz daha zamanı gelince alırsın şu an için listeni yaparsın azar azar koyarsın bir kenara bende birşeyler var sandıydımm :105:

Yaza doğru alırsınız hayırlı haberlerimi , canlar benim şimdi çıkmam gerekiyo gelirim yine iyi bakın kendinize :)

böyle konunun içine atlıcam ama k. bkmayın olur mu ikinizi bulmuşken soruyum dedim malum biriniz evli diğeriniz de sevgili :)
şimdi benim erkek arkadaşım 1 hafta sonra dayısının yanına gidecek martın sonunda gelecek .uzak kalacağız yani benim yaşadığım yer küçük bir yer kızlar imkanlar çok kısıtlı halkı yobaz
Erkek arkadaşınla dışarı çıksan afedersiniz Ö*üz gibi bakarlar. yiyecek gibi dolayısı ile bizde fazla birşey yapamıyoruz arada işte sinemaya gidiyoruz yazın bir parkımız var orda otururuz çay içeriz muhabbet ederiz. az dolaşırız oda kimsenin olmadığı yerlerde aradada evleri müsayit olunca orda görüşürz
erkek arkadaşımın maddi durumu bu ara çok kötü yani sigara alacak parası bile yok biliyorum erkek arkadaşlarıyla dolaşıyor onlarla okey felan oynuyor e haliyle onlar çay parasını veriyorlardır vs. bende birşeyler yapalim görüşelim diye tutturuyorum gecen sinemaya gittik paramızı ortak verdik bende verdm zar zor ikna ettim son parasıda oydu galiba. evde müsayit olmuyor orayada gidemiyorum. sonra başlıyorum ben sen gideceksin. benimle hiç ilgilenmiyorsun hep arkadaşlarınlasın şu bu kıyameti kuruyorum ben dayak istiyorum dayak ta işte az önce napıyon dedim okey oynuyoruz dedi bende sen zaten git arkadaşlarına vakit ayır onlarla yap herşeyini dedim o da bana napıyım seninle mi okey oynayım dedi
iyice sinir oldum. bu kış günüde bir yere gitmeden olmaz hava buz gibi kar yagıyor dışarda burda ben şimdi bencil mi oluyorum valla eleştirinde kızlar kendime geliyim :105:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…