Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

sen neden duygulandın arkadasım bu ardada ii dilekleriniz için tesekkürler....

bende hep sevdiğimle evlenmek istiyorum en büyük hayalim.. bir düğünümün olması çeyiz hazırlıkları kına gecem nişanım sözüm.. en büyük hayalim bunlar o yüzden :)

Tatlım insan evlenirken sonsuzluk umutlarıyla evlenmeli doğru kişiyi bulduğuna inanmali hem ahiretinde hemde yaşadığın hayatta rahat edebileceğine inandığı insanla evlenmeli bu yüzden acele etmeye gerek yok .
Tatlım ben gerçekten hiç anlamıyorum saçlarımda kızılın dışına çıkmadım

haklsın canm bakma sen bana ben burda biraz da şakasına diyorum ama evlenmek te çok istiyorum işte artık bekleyeceğiz bakalım :)
aa öyle mi senin saçların kızıl mı beyaz tenlisin o zaman benim gibi bende bembeyazım çok güzel oluyor beyaz tenlilere bu renkler ama kızıl dikkat çekmiyo mu kuzum birazcık :26:

aaa kızıl bu sene bayağı moda buralarda

ben kumralım

Işini gücünü kurmadan sakın ola evlenme , ben tesettürlüyüm tatlım
Evet beyaz tenliyim

Işini gücünü kurmadan sakın ola evlenme , ben tesettürlüyüm tatlım
Evet beyaz tenliyim

tamam tatlım evlenmem kesinlikle benim için dua edermisin sende.. yakında katiplik sınavım var ah bi olsa sırtımız yere gelmeyecek çok mutlu olacağım ah ..
tesettürlümüsün öyle mi :) çok güzel ya en iyisini yapıyorsun valla hi bak
ama ben yolda sokakta öyle kızlar görüyorum ki üstüne alınma tatlım da gören de türbanlı sanacak her tarafı ortada dar paça kotlar gögüsler ortada neler neler var öyle yaparak aklandıklarını sanıyorlar o yüzden türbanlıları kirlettikleri için tiskinmiştim sen böyle deyince aklıma geldi .

Inşallah canım rabbim gönlüne göre versin:) üstüme alınacak bi durum yok çünkü ben öyle giyinmiyorum illa ki vardır eksiğim ama takvaya uygun giyinmeye çalışıyorum. Ferace pardesü falan hep. Rabbim herkese nasip etsin .

yazın zor olmuyomu peki canım

ben t-shirt le bile pişiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…