Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

hadi hadi lütfennnnn lütfen sendrommmm bu arada isminide söylesen olmaz mı kız :KK1: hadi hadi gel nazlanma :KK19:

Sendrom diyince anlıyorum canım :KK52:

Eşime anlattım, seni haksız buldu canım madem parası olmadığını biliyor neden trip atıyor diye. Ben de öyle düşünüyorum. Maddi açıdan zaten sıkıntıda olan birini bir de parasızlığından dem vurar gibi üzüyorsun.

arkadaşlar her yere yazdım biri bana resim yüklemeyi öğretsin....
google dan resmi bilgisayara indirmeden direk buraya yükleyebilme sansım var mı yoksa yükleyecğim resmi önce bilgisayara indirip sonra buraya mı yükleyebilirim

Sendrom diyince anlıyorum canım :KK52:

Eşime anlattım, seni haksız buldu canım madem parası olmadığını biliyor neden trip atıyor diye. Ben de öyle düşünüyorum. Maddi açıdan zaten sıkıntıda olan birini bir de parasızlığından dem vurar gibi üzüyorsun.

haklsın canm eşin de çok doğru demiş ama bende görüşemiyoruz diye üzülüyorum işte napıyım zaten gidecek
gerçi o da ne yapsın değil mi. gidecekte olmayıncada olmuyor işte şu para iletti parası pulu batsın :KK43:

arkadaşlar her yere yazdım biri bana resim yüklemeyi öğretsin....
google dan resmi bilgisayara indirmeden direk buraya yükleyebilme sansım var mı yoksa yükleyecğim resmi önce bilgisayara indirip sonra buraya mı yükleyebilirim

önce indirmen lazım öyle nasıl yükleyeceksin

haklsın canm eşin de çok doğru demiş ama bende görüşemiyoruz diye üzülüyorum işte napıyım zaten gidecek
gerçi o da ne yapsın değil mi. gidecekte olmayıncada olmuyor işte şu para iletti parası pulu batsın :KK43:

Sen de haklısın tabi, ama ona trip atmamalısın bu tavrını haketmiyor:KK20:

Herifi sabah röpteşambrla görünce nuri alco görmüş gibi bakarım :KK53: cidden çok alakasız şeyler alınıyor , büyükler el atarsa olaya bi çok alakasız şey alınır gibi :KK1:
Sanırım bizde anlaşırız canım , gereği yok bence herkes için bohçaya :) sen kaç yıllık evliydin

koskocaman 5 yıl doldu canımm :KK9::KK9:

böyle konunun içine atlıcam ama k. bkmayın olur mu ikinizi bulmuşken soruyum dedim malum biriniz evli diğeriniz de sevgili :)
şimdi benim erkek arkadaşım 1 hafta sonra dayısının yanına gidecek martın sonunda gelecek .uzak kalacağız yani benim yaşadığım yer küçük bir yer kızlar imkanlar çok kısıtlı halkı yobaz
Erkek arkadaşınla dışarı çıksan afedersiniz Ö*üz gibi bakarlar. yiyecek gibi :KK31: dolayısı ile bizde fazla birşey yapamıyoruz arada işte sinemaya gidiyoruz yazın bir parkımız var orda otururuz çay içeriz muhabbet ederiz. az dolaşırız oda kimsenin olmadığı yerlerde aradada evleri müsayit olunca orda görüşürz
erkek arkadaşımın maddi durumu bu ara çok kötü yani sigara alacak parası bile yok biliyorum erkek arkadaşlarıyla dolaşıyor onlarla okey felan oynuyor e haliyle onlar çay parasını veriyorlardır vs. bende birşeyler yapalim görüşelim diye tutturuyorum gecen sinemaya gittik paramızı ortak verdik bende verdm zar zor ikna ettim son parasıda oydu galiba. evde müsayit olmuyor orayada gidemiyorum. sonra başlıyorum ben sen gideceksin. benimle hiç ilgilenmiyorsun hep arkadaşlarınlasın şu bu kıyameti kuruyorum ben dayak istiyorum dayak ta işte :KK47: az önce napıyon dedim okey oynuyoruz dedi bende sen zaten git arkadaşlarına vakit ayır onlarla yap herşeyini dedim o da bana napıyım seninle mi okey oynayım dedi :KK53:
iyice sinir oldum. bu kış günüde bir yere gitmeden olmaz hava buz gibi kar yagıyor dışarda burda ben şimdi bencil mi oluyorum valla eleştirinde kızlar kendime geliyim :105:

valla durumu iyi değilse çalışacak erkek adam gerekirse taşı sıkacak suyunu çıkartacak
eğer çalışmak yerine okey oynuyorsa sen tabiki de tepkini ortaya koyacaksın
hem öyle kahvehane falan alışmasın
sonra seni evde bırakır gider kahvelerde gezer

Canım okudum , kesinlikle haksız buldum seni :KK20:
Illa ki bir yere gidince hesabı bayan ödemez ki sende ödeyebilirsin ama bunu onu küçük düşürmeden yaparsın. Ama sakın ola trip atma hem çok üzülür hem senden uzaklaşır :KK50:

valla durumu iyi değilse çalışacak erkek adam gerekirse taşı sıkacak suyunu çıkartacak
eğer çalışmak yerine okey oynuyorsa sen tabiki de tepkini ortaya koyacaksın
hem öyle kahvehane falan alışmasın
sonra seni evde bırakır gider kahvelerde gezer

beyzacım o su anda çalışamıyor çünkü gidecek gelince işi hazır herşeyi hazır olacak yani dükkan var orda çalışacak ilerdede nasip olursa onun olacak ama şu an durumlar böyle gideceği içinde öyle okey oynamışlar arkadaşlarıyla normalde hiç öyle huyu değildir kahvehaneya felan gitmek

Illa ki bir yere gidince hesabı bayan ödemez ki sende ödeyebilirsin ama bunu onu küçük düşürmeden yaparsın. Ama sakın ola trip atma hem çok üzülür hem senden uzaklaşır :KK50:

empati yapmak lazım

o dumda olmadığımız için bize aleyna haksız gibi duruyo ama

realitide bu böyle değil canım :KK1::KK1:

KAHROLSUN KAPİTALİZMİN ACIMASIZ DİŞLİLERİ En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

haklsın canım haksızım ben .. napalım değil mi bizde gelince görüşürüz zaten diyor ayarlıyacağım bir yer gitmeden önce diye aman ne biliyim işte gereksiz tiribler atıyorum bende üzüldüm şimdi ama :KK25:

beyzacım o su anda çalışamıyor çünkü gidecek gelince işi hazır herşeyi hazır olacak yani dükkan var orda çalışacak ilerdede nasip olursa onun olacak ama şu an durumlar böyle gideceği içinde öyle okey oynamışlar arkadaşlarıyla normalde hiç öyle huyu değildir kahvehaneya felan gitmek

o zamn fazla dürtmeye gerek yok ama dizginleri çokta rahat bırakmayacaksın

bazen sıkacan bazen gevşetecen ki

sana bağlansın :KK9::KK9:

o zamn fazla dürtmeye gerek yok ama dizginleri çokta rahat bırakmayacaksın

bazen sıkacan bazen gevşetecen ki

sana bağlansın :KK9::KK9:

bu aralar benimde duygularıma birşey ler oldu zaten eski düşkünlüğüm yok su aralar birazda kötü zamanlar geçiriyorum ondandır belki
ama bunu tabi sevdiklerimden çıkarmama hiç hakkım yokk bu yaptım ayıp gerçekten :KK47:

empati yapmak lazım

o dumda olmadığımız için bize aleyna haksız gibi duruyo ama

realitide bu böyle değil canım :KK1::KK1:

KAHROLSUN KAPİTALİZMİN ACIMASIZ DİŞLİLERİ En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Canım tabiki de haklı olduğu noktalar olabilir şuan kendimi onun yerine koydum ama trip yapmaz karşı tarafıda anlamaya çalışırdım birde üstüne ben yüklenmezdim.
Tabi ki adam çalışmayıp kahvehane köşesinde otursun demiyorum :KK14:

X