Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

misafir için aldığın kesinlikle markalı hoş bir şey olsun

günlük kullanacağını pazardan bile alabilirsin

evet canım ben öle yaptım büyük takımım güral..
ama diğer gündelik kullanmaya marka deil ama çok güzel bir takım oda. :KK31:

hiçbişey yapmadım esracım. dantel sevmiyorum hiç.

allahtan kaynanamda sevmiyo, psikolojik baskı yok üstümde :KK70:

bebeğim evlilik nasıl gidiyor. neler yapıyosun sen bahset birazda

canım bikaç parça dantel olaydı keşkem.. ama ben şu hazır salon takımları varya onlarıda tavsiye ederim.
çok kulanışlı oluyor..
bende iyim çokm şükür, eşimle çay içiyoz. :nazar:

Canım şimdi evlilik gibi bişey düşünmen zaten saçma olur aç mı kalmak istiyorsun yada kv. Dırdırı otur ananın evinde mis gibi :KK1:

annesi çok şeker biri bilmiyorum ki eğer ilerde bir ev olmasa vakit te geç olursa onların yanındada oturabilirim diye düşünüyorum ama bi yandan da ev ev üstüne olmaz işte
senin ki ne iş yapıyor canım ? onun yaşı kaç daha büyüktür sanırım değil mi

annesi çok şeker biri bilmiyorum ki eğer ilerde bir ev olmasa vakit te geç olursa onların yanındada oturabilirim diye düşünüyorum ama bi yandan da ev ev üstüne olmaz işte
senin ki ne iş yapıyor canım ? onun yaşı kaç daha büyüktür sanırım değil mi

Kesinlikle böyle bi düşünce içine girme ne kadar iyi olursa olsun dediğin gibi ev ev üstüne olmaz , benim ki 21 henüz. bi mağazada bilgi işlem müdürü canım , büyük değil :)

evet canım ben öle yaptım büyük takımım güral..
ama diğer gündelik kullanmaya marka deil ama çok güzel bir takım oda. :KK31:

canım bikaç parça dantel olaydı keşkem.. ama ben şu hazır salon takımları varya onlarıda tavsiye ederim.
çok kulanışlı oluyor..
bende iyim çokm şükür, eşimle çay içiyoz. :nazar:

ohh negüzel. çatlatın bizi böyle:)

dantel gerçekten sevmiyorum canım, annem bi tane masa örtüsü yapacakmıs aksesuar olarak.
daha modelini görmedim. çok telaşlıyım ben ya sanki yarın düğünmüş gibi. normalmi bu :KK70:

ohh negüzel. çatlatın bizi böyle:)

dantel gerçekten sevmiyorum canım, annem bi tane masa örtüsü yapacakmıs aksesuar olarak.
daha modelini görmedim. çok telaşlıyım ben ya sanki yarın düğünmüş gibi. normalmi bu :KK70:

anladım canım tabi zevk meselesi :KK34:
bu telaşlar tatlı telaşlar canımm çok güzel bi duygu yaa :KK16:
ama stres yapma sakınn :KK34:

Kesinlikle böyle bi düşünce içine girme ne kadar iyi olursa olsun dediğin gibi ev ev üstüne olmaz , benim ki 21 henüz. bi mağazada bilgi işlem müdürü canım , büyük değil :)

çok sevindim canım senin adına benimkinden küçükmüş ama ne güzel işi gücüde varmış gerçekten çok sanslısın

çok sevindim canım senin adına benimkinden küçükmüş ama ne güzel işi gücüde varmış gerçekten çok sanslısın

Canım çok şükür iş sıkıntımız yok , şimdilik biraz birikim yapıyoruz işte . Ailesi nisan süresini uzun tutmak istemediği için biraz beklemeye aldık bu yaz inşallah bişeyler olacak. Allah sanada nasip etsin acele etme hiç

stres yapmadan olmuyoki canım

bak bak ne okudum yukarıda ben. sıcak geççek he :KK70::KK70::KK70:
tez vakitte kucagına alırsın inş. bebeğini. sana benzesin ama maşallah güzel kızsın

evet kuzum haklısın ama evlenince sevdiğine kavuşunca artık bir ohh cekeceksin, değicek bu strese yani.
inşş canımm saol güzel dileklerin içinn :KK16::KK16:

dualarım seninle tatlım .. umarım en kısa zamanda anne olursun müjdeli haberlerini burda alırızz :KK16: bak yumurtlama günündeymişin olacak bu iş olacak :KK53:

çok saol balım inş.. olurda, ilk burda paylaşırım :KK16::KK16::emir_bebek:
sen naptın konuştunmu sevdiceğinle :KK23:

Canım çok şükür iş sıkıntımız yok , şimdilik biraz birikim yapıyoruz işte . Ailesi nisan süresini uzun tutmak istemediği için biraz beklemeye aldık bu yaz inşallah bişeyler olacak. Allah sanada nasip etsin acele etme hiç

amiin canım aminn. inşallah sizin içinde herşey yolunda gider :KK16: :)

X