Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

ayyy canım hayırlı olsunn bir ömür boyu mutluluklar dilerimm kuzum çok sevindimm
evet hayırlısı olsun evet beraber dünür olucazya oyüzden vakit gelmedi..
tabi canım yardımcı olurum istediğin herkonuda, çayizciklermi aldın bakarım tabi..

Son düzenleme:

sağol bebeğim :) allah senin evliliğinide bir ömür boyu mutlu geçirtsin inş.
baktıysan daha ne almam lazım canım
şimdi sen evin içindesin neler lazım oluyor.
almadan olmaz dediğin şeyler varmı?

bende çok sevindim umarım bir ömür boyu mutlu olursunuz bende bu günleri görebiliecekmiyim ki.. ne güzel tatlı telaş vardır şimdi..

düğün varda damat yok ortada o zamanda olur mu

Kıskanmadım yavrum kıskanmadım.
Allah herkesin gönlüne göre versin , sakın acele etme bu konuda Allah bi yerden bi kapı acar. Biz şuan evliliği küçükken oynadığımız evcilik gibi düşünüyoruz ama işin aslı öyle değil. E boşuna dememişler bekarlık sultanlık

heey heyyy

düğünümüz şen ola şen ola

tey tey

hee halay başıda beyza ola tey,teyyy

Vay bee bi beni evlendirmedin alacağın olsun

evleddiririm bacişkolar ayıpsınız..

canım adamın morali bozukmuş ölebir durumda senin ona morel vermen gerekiyor, bide naz yapıyon kıss
sen moral ver bence kasıtlı yapmamışdır..

kesinlikle bekarlık sultanlık

valla ben su an sultan değilim bunu bilir bunu söylerim.. sevdiğinle evlenmek kadar güzel bir duygu olamaz bu arada fadime nereye gitti

bende çok sevindim umarım bir ömür boyu mutlu olursunuz bende bu günleri görebiliecekmiyim ki.. ne güzel tatlı telaş vardır şimdi..

teşekkür ederimmm. neden göremeyesin canım her ilişkide inişler çıkışlar olur. bizde yasadık aynı sorunları, anlayısla konusarak hallederseniz, bu sorunlar ilişkiyi daha sağlamlaştırıyor. darısı başına diledğin vakitte inş.

inşallah canım çok teşekkür ederim bu güzel dileklerin için :) sizin flört dönemi uzun sürmüşmüydü :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…