Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

slm. canım hoşgeldin

hoşbuldum canım kusura bakmayın direk olaya girdim ama nişanlım askerde çerkezköyde marmarada deprem olunca panik olmuştumm :) arayınca haber verim dedimm :) nasılsınızz:)

slm. canım hoşgeldin

hoşbuldum canım kusura bakmayın direk olaya girdim ama nişanlım askerde çerkezköyde marmarada deprem olunca panik olmuştumm :) arayınca haber verim dedimm :) nasılsınızz:)

dilam haber aldın mı nasılmış nişanlın çok şükür bak ben sana demiştim

evet yalnızım

yaklaşık 2 ay falan oldu

ayy allah kolaylık versin özlüyosundur oğluşunu :26:

can sıkıntısından deliricammm

slm. canım hoşgeldin

olsun canım, geçmiş olsun.. sorun yoktur orda inş :26:

yok tatlım ya evde olunca işte uyanıyorum da geri uyuyorumm ee tembellikte bir meslek kıskanma kıskanma

kıskanmıyomkii bugünlerde bende aynıyım valla yaz gelsede spora başlasam

merhaba kızlar tanışabilirmiyiz ben fadime on sekiz yaşındayım bir buçuk senelik evliyim bir oglum var altı aylık ve hiç arkadaşım yok...

neyy 18 mi.. çok şaşırdım birden . neden bu kadar erken evlendin özel değilse sorabilirmiyim fadime. bu arada ben aleyna 20 yaşındayım :)

eee ben yapıyorum

totoyu ve göbüşü eriitmek için

sporun zamanımı olurmuş

hem hamiş olmak çin yardımcı bile olabilir.

tabi tabiiiiiii aynen valla otura otura göbek yaptım ben lokum nöricez böylee bu arada gördün mü bak ben evde kaldım 18 yaşında bir arkadaşımız var birde bebiki var oy oy ben nerelere gitsem :) :) kocasızlıktan ölecem :118:

neyy 18 mi.. çok şaşırdım birden . neden bu kadar erken evlendin özel değilse sorabilirmiyim fadime. bu arada ben aleyna 20 yaşındayım :)

ya ne bilim nasıp heralde ve severekte evlenmedim görücü usulu oldu liseye gitmedim gitmeyince de evlendik pek hazır da deyildim baya zorluk çektim çekiyorum da allaha şükür eşim çok iyi anlayışlı öyle işte

hmm anladım canım inşallah ilerde pişman olmassın umarım bir ömür boyu mutlu olursunuz bak biz varız burada yalnız hissetme kendini artık nerede yaşıyorsun su anda ?

dilam haber aldın mı nasılmış nişanlın çok şükür bak ben sana demiştim

ayyy canlarım çok saolunn . şükür bişeyi yokmuş hatta hissetmemiş bile o derece :) ayyy içim nası rahatladı anlatamam :)

eee ben yapıyorum

totoyu ve göbüşü eriitmek için

sporun zamanımı olurmuş

hem hamiş olmak çin yardımcı bile olabilir.

ayy evet haklısın canım valla, hamileliğe etkisi olumuki :26:

vuşşş bizim kızın başına vurdu valla netsek kız himen jett hızıyla evlendirmek lazım senii

esraaaaa canım nerelerdesin. görüşemiyoruz özledim valla sohbet etmeyi

bilgem hoşgeldin nasılsınn nerelerdeydinn bende çok özledimm yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…