Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

hımmm anlayabiliyorum

ben 27 yaşında evlendim ben de çok zorlandımm

canım hem kpss hem öğretmenlik vakit kalmıyorki girmeye. hep koşturmaca. ara sıra bakıyorum sen olmuyorsun o vakitlerdede.

neler yapıyosun esracım nasıl gidiyo hayat. göbüşler doldumu bakim:)

o değilde esram ya benim ki bana bugün çok ilgisiz soguk davranıyor çok üzülüyorum valla bana koca bulma beni sevdiğimle baş göz et ne olurrrrr bu işi yaparsan sen yaparsın bak sonra bebeklerimizi beraber büyütürüz :): )

olsun canım, geçmiş olsun.. sorun yoktur orda inş :26:

ayyy canlarım çok saolunn . şükür bişeyi yokmuş hatta hissetmemiş bile o derece :) ayyy içim nası rahatladı anlatamam :)

sen mutlu olunca bende mutlu oldum biliyormusun dila :) ah ah ne güzel şey şu mutluluk yahuu

canım hem kpss hem öğretmenlik vakit kalmıyorki girmeye. hep koşturmaca. ara sıra bakıyorum sen olmuyorsun o vakitlerdede.

neler yapıyosun esracım nasıl gidiyo hayat. göbüşler doldumu bakim:)

iyi canım allah kolaylık versin bakalım..
maalesef kuzum o müjdeyi vermek isterdim sana ama üzgünüm
henüz bişey yok hayırlısı bakalım.. iyim çok şükür bende uğraşıyom işte..
sen naptın varmı evlilik falan..

neden ki kuzum, neden soğuk davrandıkii :26: tabi canım everelim hemencik sizi
düğünüde burda yaparız..

dünürcüğüm beni bekleyecektin zaten onun için sordum :) hayırlısı canım benim vardır onunda bir vakti. üzülmek yok yola devam :)

sözlendim esrammmm. sonunda adımlarımızı attık, daha 1 ay olmadı.

ağustosta düğün inş. sen bana yardım edeceksin unutma. kafamda oturmuyor bi türlü, yetiştiremicem diye düşünüyorum.

baksana çeyizlerimi koydum beğenecekmisin

neden ki kuzum, neden soğuk davrandıkii :26: tabi canım everelim hemencik sizi
düğünüde burda yaparız..

allah senı
bilmiyorum ki bende anlamadım tatlım ya kombileri bozulmuş işte yaptıramamışlar anneside hasta ondan canı sıkkındı biraz dayısının yanına gidecek 2 ay kadar bende görüşelim görüşelim diye üsteleyince bana patladı sen ne derdindesin diye bende üzüldüm işte öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…