Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Düzceye hiç gitmedim. Sözünü dinledim ve kapadım tatlım :KK34: Sen öğrenciydin di mi?

yok canım geçen sene bitti. evde kpss sonucunu bekliyorum. düzcede bişey yok zaten küçük bir şehir:) bir özelliği yok. telide kapadıgın iyi olmuş. ben ilk önce çıldırttım gıcık ettim. sonra arkadaşımı aradım, arama aktarma yapıldıkça delirdi. mesajlar attı. okumadım bile, okusam canım sıkılcaktı. telefon görüşmem bitince kapadım. şimdi sinirden düz duvara tırmanıyordur eminim :)

yok canım geçen sene bitti. evde kpss sonucunu bekliyorum. düzcede bişey yok zaten küçük bir şehir:) bir özelliği yok. telide kapadıgın iyi olmuş. ben ilk önce çıldırttım gıcık ettim. sonra arkadaşımı aradım, arama aktarma yapıldıkça delirdi. mesajlar attı. okumadım bile, okusam canım sıkılcaktı. telefon görüşmem bitince kapadım. şimdi sinirden düz duvara tırmanıyordur eminim :)

Hayırlısı olsun bakalım canım.Hangi bölümden mezunsun? Olsun.Güzel ülkemin her yeri görülmeye değerdir :KK16: Ayrıca ben küçük yerleri çok seviyorum.Bu yüzden Burdur'a gidiyorum. :KK61:Ben bi tanecik mesaj attım.Ondan öncesinde birkaç kez aramıştım...Aklına bile gelmem belki...:KK5:

sen öğrencimisin canım?

Hıh.Şimdi görüntüleyebildim.Bi anlıkmış sanrım.Önlisans bilgisayar prokramlama mezunuyum canım.kpss ye girdim ve 64 puan aldım.Tabi ben 2010 dakine dirmiştim.YanŞuan aöf den lisans tamamlıyorum İşletme 3. sınıftayım.Bi taraftan zaman zaman özel kurumlarda web tasarım ve bilgisayar işletmenliği kursları açıyorum.O da yılda bir kaç kez oluyor.Çok talep olmuyor bazen.Daha çok web tasarım ve grafik animasyon tasarımı yapıyorum.

Hayırlısı olsun bakalım canım.Hangi bölümden mezunsun? Olsun.Güzel ülkemin her yeri görülmeye değerdir :KK16: Ayrıca ben küçük yerleri çok seviyorum.Bu yüzden Burdur'a gidiyorum. :KK61:Ben bi tanecik mesaj attım.Ondan öncesinde birkaç kez aramıştım...Aklına bile gelmem belki...:KK5:

fen ve teknoloji öğretmenliği canım. burdurda mı okuyorsun? söylediğin kadarıyla sevgilini işi çok yoğun. bizimde ikimizin yogun oldugu dönemlerde işten birbirimizi düşünmeye fırsatımız olmuyordu. bu senı aklına getirmediği, üzülmediği, özlemediği anlamına gelmez bunu unutma. belki sinirle kalbini kırmak istemediği için birşey dememiştir. iyi düşün iyi olsun

lafa bak kelin ilacı olsa başına sürermiş. şu sana söylediklerimi kendime söyleyemiyorum :)

X