Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

O görüşmek istediği zaman görüşüyoruz, ben görüşmek istediğim zamn görüşemiyoruz.Zaten gidicem diye tavır yaptı bir sürü. Pek bi ilgisizleşit.Görmezden gelmeye çalışıyorum ama, olmuyor.5 gündür sesini duyamıyorum mesela.Normal mi? :26:

üzgünüm ama normal deil tatlım..:44:
bu erkeler nie kaşınıyolar yaa:KK20: :26:
öyle şeymi olur sen hep müsait olucan, o yoğun.. oldu...

kybele canım sıkma tatlı canını. yaptıkları normal değil vel oda budurumun farkında değildir. farkında olmasını sağla hemen ayrılık düşünme

üzgünüm ama normal deil tatlım..:44:
bu erkeler nie kaşınıyolar yaa:KK20: :26:
öyle şeymi olur sen hep müsait olucan, o yoğun.. oldu...

Ben de o nasıl davranıyosa öyle davranıcam...Mesaj attım aradığımda açmadı çünkü :"Kaç gündür sesini duyamıyorum.Zaten beni görmek istediğinde görüşüyoruz.Ben seni görmek isrediğimde, göremiyorum.Arıyorum, ulaşamıyorum.Sakın bi daha bana 'Seni çok özledim.' 'Seni seviyorum.' deme.Ben 2 haftaya ayrılıyorum İzmirden.Beni görmeye, sesimi duymaya falan çok da meraklı değilsin nasılsa.Anca karşılaşırsak falan görüşürüz...O da belki...Kolay gelsin." dedim.aramıycam.Ararsa da açmıycam.Mesaj atarsa da cevap vermiycem.Kütük.:63:

Ben de o nasıl davranıyosa öyle davranıcam...Mesaj attım aradığımda açmadı çünkü :"Kaç gündür sesini duyamıyorum.Zaten beni görmek istediğinde görüşüyoruz.Ben seni görmek isrediğimde, göremiyorum.Arıyorum, ulaşamıyorum.Sakın bi daha bana 'Seni çok özledim.' 'Seni seviyorum.' deme.Ben 2 haftaya ayrılıyorum İzmirden.Beni görmeye, sesimi duymaya falan çok da meraklı değilsin nasılsa.Anca karşılaşırsak falan görüşürüz...O da belki...Kolay gelsin." dedim.aramıycam.Ararsa da açmıycam.Mesaj atarsa da cevap vermiycem.Kütük.:63:

çok güzel yapmışssın canım. anlasın yaptıgını.. bizi el altında sanmasınlar.

Çok seviyorum ama böyle davrandığını görünce ne yapacağımı şaşırıyorum.:99:

bende öyle ama burnu biraz sürtsün kendine gelsin istedim, bakalım doğrumu yapıyoruz yanlışmı zaman gösterecek ama sıkma canını. belki kendilerine göre haklılar ama biraz bizi anlasınlar istiyoruz çokmu değil. ben pişman değilim

bu şarkım bizi üzen öküzcüklere gelsin.

İnsan Sevdiğini Hiç Üzermi
Sebepsizce hiç ona küsermi
Eğlenerek oynamak varken
Ardına Bakmadan Hiç Gidermi

ccc peppe reis :)

kızlar kusura bakmayın misafirlerim geldi oyüzden ani çıkış yaptım..
bu gece ben kaçar misafirlerim var siz takılın.. topik size emanet :KK34:
hepinizi kocaman öptm :KK54: :KK54: :KK54:
iyi geceler :KK5:

X