Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

büşracım çok üzüldüm ya, durumun zor, ne diyim. allah yardımcın olsundiyecek çok söz var, ama hislerinle ve mantıgınla hareket et, milleti dinleyip çok kafanı karıştırma

kybele, bu tür meseleleri yüzyüze konuşmaya çalışsanıza canım,biz ayrı şehirdeyiz oyüzden telefona mahkum. telde çok tartışma çıkıyor, karşılıklı daha iyi anlaşılıyor

büşracım çok üzüldüm ya, durumun zor, ne diyim. allah yardımcın olsundiyecek çok söz var, ama hislerinle ve mantıgınla hareket et, milleti dinleyip çok kafanı karıştırma

kybele, bu tür meseleleri yüzyüze konuşmaya çalışsanıza canım,biz ayrı şehirdeyiz oyüzden telefona mahkum. telde çok tartışma çıkıyor, karşılıklı daha iyi anlaşılıyor

Canım daha önce de konuştuk...Az bi değişiyor, bana öyle mi gözüküyor bilmiyorum.Sonra yine aynı :KK14: Ben onunişini kıskanıyomuşum.İşine ayırdığı zamanı, ilgiyi kıskanıyomuşum.Öyle diyor zora gelince.:KK31:

Son düzenleme:
senin ki naptı niye bunlar adam olmuyor Allahm ya bi kerede şuralara mutluluklarımızı yazalım

5 gündür iletişimimiz yok, arıyorum açmıyor, mesajlarıma dönmüyor.Bi de ben görüşmek istediğimde yoğunum diyor.Bana görüşelim dediğinde koşa koşa gidiyorum.İşim var desem de sonra yaparsın diyveriyor.:KK5:

5 gündür iletişimimiz yok, arıyorum açmıyor, mesajlarıma dönmüyor.Bi de ben görüşmek istediğimde yoğunum diyor.Bana görüşelim dediğinde koşa koşa gidiyorum.İşim var desem de sonra yaparsın diyveriyor.:KK5:

ne kadardrı berabersiniz kuzum? üzülme dicem ama 5 günde az degil..nedense erkeklerin koydugu bu kesin tavrı biz hiç yapamıyoruz sonra salya sümük işte yazık bize

renk biraz kafa karıstırıcı olabilir, yüzünün şekli, ten rengi, kaşın gözünle uyumlu olmalı bana göre saç rengi oyüzden net bişey söyleyemiyorum. fakat bu şekle kumral güzel olur gibi

Di mi? Gelsin bi de o zaman sorıyım canım.Ama kumral benim de aklıma yattı :KK34: Teşekkür ederim fikir verdiğin için :KK16:

Canım daha önce de konuştuk...Az bi değişiyor, bana öyle mi gözüküyor bilmiyorum.Sonra yine aynı :KK14: Ben onunişini kıskanıyomuşum.İşine ayırdığı zamanı, ilgiyi kıskanıyomuşum.Öyle diyor zora gelince.:KK31:

hay senin işini diceksin. yanlış anlama da kızdım şimdi,sen niye kıskanasın, daha çalışıyor olması seni mutlu eder. ama herşeyde yerinde güzel. iş zamanı iş, sevgili zamanı sevgili. az bi ilgi istiyoruz, bukadarmı zor anlamak.. çok da alttan alma, sonra hep senden bekler. dedim ya benim öküz, arayacagını bildiğim için aramadım dedi. bu pozisyona düşme.

nadia neredeydin kız özlettin kendini..
biz iyiz.. sen nasılsın tatlım ?
dün sayfada sorun çıktı.. sağlıklı iletişim kuramadık..
neler yaptın bakim :KK23:
:KK31::KK31:

geldım yavrum :KK55:
naber :) ıyıyım ben eve gıttım cumartesı gunu evdekı pcde baglanmadı
dun dayımlardan gırdım sız yoktunuz oyle ıste baska bısey yapmadım
sen nasılsın

sekerım hosgeldın nerelerdesın bugun kız ..
geldıgın zmn begende bıldırı dusuyo ya bnde hemen gorur gelırım tatlım

X