Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Yok henüz evli değilim ama evlilik hazırlığı yapıyorum diyebilirim :) Kısmet olursa baharda nişanlanıyorum, evlilik için iş engelimiz var iş bulabilirsem eğer o da olur inşallah

Ne güzel :KK61: Şimdiden mutluluklar. Kaç yaşındasınız :KK61: Ne iş yapıyosunuz :KK61:

Yok henüz evli değilim ama evlilik hazırlığı yapıyorum diyebilirim :) Kısmet olursa baharda nişanlanıyorum, evlilik için iş engelimiz var iş bulabilirsem eğer o da olur inşallah

ne güzel hayırlı olması dileklerimle, allah tamamına erdirsin inş.. :KK16::KK16:
nişanlın ne iş yapıyo :KK31:

Ayy abla diyebilir miyim ama ismi ni bilmiyorum ne dicem yamuk abla mı dicem çok kötü oluyo öyle de şimdi bilemedim :KK17: Ben 18 yaşındayım da bende hemşireyim bugün iş başvurusu yaptımm veee Antalya'da yaşıyoruum :KK1:

de de hatta teyze de:KK1:farketmez yamuk abla de,abuk abla de.nereye yaptın iş başvurusunu özelemi?atatürk devlet hastanesinde abim var doktor,oralarda olursan tanışırız.
heyyy gidi heyyy,üniversite yıllarımda çok giderdim eskişehire(afyonda okudum)ama şimdi porsuk sanırım güzelleştirilmiş,geçen gün eşimle tv ye bakarken gondol görünce venedik zannettik.

Evet eskişehir çok gelişti güzelleşti gerçekten halada gelişmeye devam ediyor tekrar gelip gezmezini tavsiye ederim :))

inşaallah bebişlerim olursa o zaman ailemle gelirim:26:

Nerelerdesin kuzucuk sizin şu yüzük işi nooldu anlat bakiim bi haftasonuna mı kalmıştı :26:

Ya sorma annemin soru hazırlamasını bekliyorum saatlerdir :KK37::KK1:
Evet balım ya ama onun telefon tamirde şu an. Şimdi kullandığı da takoz bi telefon sanırım mms gönderemiyomuş onunla. Bakalım telefonu pazara kadar eline geçerse foto gidecek sabahtan gümüşçüye :KK16:

ne güzel hayırlı olması dileklerimle, allah tamamına erdirsin inş.. :KK16::KK16:
nişanlın ne iş yapıyo :KK31:

Sağol canım çok teşekkür ederim, o da kimyager, üniv de tanıştık :) O çalışıyor ama maaşı o kadar iyi değil kendi kendine yetiyor, burda özel sektörde çalışma şartları pek iyi o yüzden tek maaşla evlenemiyoruz :KK43:

de de hatta teyze de:KK1:farketmez yamuk abla de,abuk abla de.nereye yaptın iş başvurusunu özelemi?atatürk devlet hastanesinde abim var doktor,oralarda olursan tanışırız.
inşaallah bebişlerim olursa o zaman ailemle gelirim:26:

Ayy inşallah gönlüne göre olur Allah en kısa zamanda sağlıklı bebişler nasip eder.. Buarada ismin nedir?

Sağol canım çok teşekkür ederim, o da kimyager, üniv de tanıştık :) O çalışıyor ama maaşı o kadar iyi değil kendi kendine yetiyor, burda özel sektörde çalışma şartları pek iyi o yüzden tek maaşla evlenemiyoruz :KK43:

anladım canım allah yeni evlenenlere yardım eder merak etmeyin siz, olur inş istediğin iş. :KK16:

X