Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

walla canım evet günün en zor sorusu ve bıktığım bi iş artık bugün ne pişirsem, bugün niyetliyim yaa canım herşeyi çekiyo sanırım eşim bugün
benim sayemde ziyafet çekicek :KK1::KK1:
kıss çok gıcıksın adam gel otıralım çay felan içelim der hemen işmi yaptırıcan :KK53::KK53::KK53::nazar:

Biz en iyisi akşama sana gelelim :KK52:

Yahu niyetlisin diye şeyttmedimmm, yoksa sana kazanla demlerim ben çayı yawyum :KK1:

benimki karşı kanepede ben dünden yaptım iş güç yok o bir yandan tv izliyor bir yandan telden nete giriyor bana napiyosun diyor sus arkadaşlarımla yazışıyorum diyorum ayarsız ya diyor:)aman bana bulaşmada napiyosan yap diyor:)

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
benimki evde olsa aynı olurduk:KK9::KK9::KK9:

valla ben cuma günü işten geldim çamaşırları makinaya bulaşıkları makina halıları süpürüp topladım dünde yagmujrda camları sildim balkonları yıkadım evi sildim ütüyü yaptım formamı çantamı hazırladım büütün işi bitirdim yemegi bile dünden yaptım pazara rahat olayım diye:)

amanında maşallah danışman hanım hepizi solladı :KK9:
bravo kuzum bende kalktımı bi çırpıda yaparım ama canım çekmiyo :KK24::KK24:

Biz en iyisi akşama sana gelelim :KK52:

Yahu niyetlisin diye şeyttmedimmm, yoksa sana kazanla demlerim ben çayı yawyum :KK1:

hee buyrun gelin kuzum valla ciden diyom keşke yakın olsanızda gelseniz.
zaten sen şimdi evi darmadağınık ettin. ben toplayana kadar boğazlarım mahvolur anca kazan çayı hakkımdan gelir.
sankim benim evde bal tök yala gimi konuşuyom :KK9::KK9::KK9::KK9:

X