Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Kalabalık oldu ofis kapattım aynen dun aksam gibi kapattım ama hemen actım:)
Telden girebiliyorum ama uye girişini yapamıyorum

Yok canım tkılmam öyle şeylere ne istersen soyleyebilirsin:)
yas 28:)
Kızlar kısa yazıyorum mecburen:KK43:

Boşver kalsın işler uzak bacaklarını ohhhhhhhhhhhh:KK9:

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
Bu ifade cok guzel:KK76::KK76::KK76:

anlıyorum canım hem işlerini yap hem ihmal etme bizi kısada olsa yaz:KK54:
walla arada iş yapıyom sonra koşuşturarak buraya gelim yazıyorum oyüzden kusura bakmayın fıstıklar :KK54:

Boşver kalsın işler uzak bacaklarını ohhhhhhhhhhhh:KK9:

Yok canım tkılmam öyle şeylere ne istersen soyleyebilirsin:)
yas 28:)
Kızlar kısa yazıyorum mecburen:KK43:

Anaaam neymiş skandal:KK52:

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
Bu ifade cok guzel:KK76::KK76::KK76:

adam sureklı basımda ne yaptın ne yaptın dıye soruyo musterı arayacakmısım genel merkezdekılerde yatsın ohh yılbasından sonra zam vermesınde goruseyım onla ben
skandalı anlatıyorum hazır olun tamam mı :KK9::KK9:

sımdık bacılar benım 5 sene once bı sevgılım vardı cok sevıyodum bnu nıysee
ıste yıllar sonra faceden ekledık bırbırımızı fılan fısman bı kerede gorustuk baktım bunun nıyetı farklı dedım zelemele sen bnu bosuna bunca yıl sevmıssın sıktır et
gelelım konuya ;
gecende bna dedıkı bı kızdan bahsettı kızda arkadasım sen dedı xxx ı tanıyomusun bende dedımkı arkadasım hayırdır ya bn sana benzettımde belkı sahte face acmıssındr dıe dusundumde bu kız benı durtmus dedı bende kıza sordum ole bıse yok dedı bna bısey demedım
dha sonra lsıeden coooooook samımı oldgum bı kız arkadasım dha var bu serefsz onuda eklemıs kız hemen bna soledı sıldım dedı
bende cocuga kızdım sen bnm arkadaslarımı nıe eklıyosun bna bu kım dıolar rahatsz oluyorum dedım baya bı tartstık fılan bn arkadasımı savundum bu mala ama
kıza o gun bu mevzuyu sorduktan sonra bnle konusmuyo hıc msj fılan atmadı lıseden olan degıl dıgerı konusmayan
bızde lıseden olan arkadasımla konustukta acaba dıoruz sevgılı olmus olablırlermı bu adıler sızın fıkırlerınzıde alalım

sımdık bacılar benım 5 sene once bı sevgılım vardı cok sevıyodum bnu nıysee
ıste yıllar sonra faceden ekledık bırbırımızı fılan fısman bı kerede gorustuk baktım bunun nıyetı farklı dedım zelemele sen bnu bosuna bunca yıl sevmıssın sıktır et
gelelım konuya ;
gecende bna dedıkı bı kızdan bahsettı kızda arkadasım sen dedı xxx ı tanıyomusun bende dedımkı arkadasım hayırdır ya bn sana benzettımde belkı sahte face acmıssındr dıe dusundumde bu kız benı durtmus dedı bende kıza sordum ole bıse yok dedı bna bısey demedım
dha sonra lsıeden coooooook samımı oldgum bı kız arkadasım dha var bu serefsz onuda eklemıs kız hemen bna soledı sıldım dedı
bende cocuga kızdım sen bnm arkadaslarımı nıe eklıyosun bna bu kım dıolar rahatsz oluyorum dedım baya bı tartstık fılan bn arkadasımı savundum bu mala ama
kıza o gun bu mevzuyu sorduktan sonra bnle konusmuyo hıc msj fılan atmadı lıseden olan degıl dıgerı konusmayan
bızde lıseden olan arkadasımla konustukta acaba dıoruz sevgılı olmus olablırlermı bu adıler sızın fıkırlerınzıde alalım

ve bunca şey oluyo bana yeni sölüyorsun :KK19:
neyse gelelim asıl konuya bence kıs sana ösge senin eski erkek arkadaşın böle yaptı demediyse ondan şüpelen bence,
belki çıkıyolardır. lakin oğlan hiç temiz ayakkabı deil anladığım bu uzak dur oğlandan :KK20:

ve bunca şey oluyo bana yeni sölüyorsun :KK19:
Neyse gelelim asıl konuya bence kıs sana ösge senin eski erkek arkadaşın böle yaptı demediyse ondan şüpelen bence,
belki çıkıyolardır. Lakin oğlan hiç temiz ayakkabı deil anladığım bu uzak dur oğlandan :KK20:

offf ya misafirim geldi kıslar siz yazın ben misafirim gittikten sonra dönüş yapıp cvplarrım..
Görüşürüz şimdilik :KK5:

bnm umurumda degılkı ne olursalar olsunlar yanı
o yuzden zamanımı ayırıp yazacak kdr bıel deger vermem bn yanı ne o kıza nde eskı sevgılımı yanlız sunu dıyorum lıseden arkadasım olan hmn soledı ozge dedı bnı ekledı sıldım ama dıgerı hıc bısey demedı durttum ekledım dıe eskı sevdgılım bna dedı bnı durttu dıe bnde sorunca yalanladı smdı hıc konusmuyo zaten uzak duruyorum hemen sıldım bu olaylar olunca agznın payınıda verdım bı guzel

Aynen canm ya bırak eskıde kalsın.

Hiç uğrasmaya değmez.Kıskandırmak için yapsa,sanmam.Erkekler böyle düşünmez.İşe yaramaz hayırda gelmez ondan boşverrr

X