Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

mrb canım nasılsın bakalım,
gezemediğine üzüldüm gerçekten tüh, keşke gezip tozsaydın biraz
açılırdın, neyse haftasonu geliyor bolca gezersin olmaz mı ?:KK16::KK16:

benimde iyidi canım nolsun çay pasta sohbet derken ii geldi banada :KK34: :KK1:

Aynen öyle cumartesi pazar ohh gezeriz:)
oğlum aksama kadar babanneyle akşam babası baksın istedim:)O da piyasada yoktu:)Olsa da bakmaz ya neyse:KK1:

Oh Oh yedin pastaları ohh içtin cayları

Aynen öyle cumartesi pazar ohh gezeriz:)
oğlum aksama kadar babanneyle akşam babası baksın istedim:)O da piyasada yoktu:)Olsa da bakmaz ya neyse:KK1:

Oh Oh yedin pastaları ohh içtin cayları

hoşgeldin canım yaa :KK16: napıyosun ?
neslihancım sen ist. daydın dmi,ankarada olsaydın görüşürdük

Bizim evi mutahit alacak sanırım.İnş olur.
Kiralık ev bakıyordum yenisi yapılana kadar.Çok istiyorum bir aksilik çıkmak inş.
Dalmış gitmişim evlere bakıyorum.Tabi kv kendi kızının karsısında kıralık ev varmış orayı istiyor.Yanarım:KK14:

Aynen canm ya ist.
Çok merak edıyorum ankara yı bir turlu nasip olmadı.
Oğlum bırakmıyor onun dizisi basladı zengin kız fakir oğlan onu izliyor.Doğrusu kovdum git izle dedim.Bilgisayar kalsın bize:)

ayyy yerim ben onu dizimi izliyo bide :emir_bebek::nazar:
canım bak gelirsen ankaraya gel beklerim :KK34:

Geziyorsun başka topiklerde:KK14:

seni bekliyom kıs saatlerdir baktım olacağı yok özel yazdım :KK53:

Bizim evi mutahit alacak sanırım.İnş olur.
Kiralık ev bakıyordum yenisi yapılana kadar.Çok istiyorum bir aksilik çıkmak inş.
Dalmış gitmişim evlere bakıyorum.Tabi kv kendi kızının karsısında kıralık ev varmış orayı istiyor.Yanarım:KK14:

aman diyim uzak ev tut akrabalardan bence öle daha rahat olursun :KK31:
hayırlısı olsun canım kat karşılığındamı vericeniz ?

Yok canım ancak arsa senın olsa ya da cok katlı ev yapsa oyle oluyor mutahıt yarı yarıya alıyor.Binada yedı daıre var.7si kendıne 7si apartmana 14 daıre yapacak

Çıktı dısarı eşim gitti.Çok canımı sıkıyor aslında.Off işler kotu ama sanki düzelecek gibi.Mütahit tasındığımız evın kırasını karsılayacak ya.Onu toplu verecek.En azımdan borclara biraz veririz.Biraz da dukkana kullanır.Aslında kapatsın sitıyorum dukkanı ama borc cok.3 aydır battık hepten

X