Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

aynen canm ya bırak eskıde kalsın.

Hiç uğrasmaya değmez.kıskandırmak için yapsa,sanmam.erkekler böyle düşünmez.işe yaramaz hayırda gelmez ondan boşverrr

ben bılıyorum zaten ondan bna fayda gelmıcegını bıkere gozu hep dısarda cocugun doyumsuz
hanı bn cocuga uzuldgum veya kıskandgm ıcın anlatmadım fıkrınızı almak ıcın anlattım
onemsızler bence

ben bılıyorum zaten ondan bna fayda gelmıcegını bıkere gozu hep dısarda cocugun doyumsuz
hanı bn cocuga uzuldgum veya kıskandgm ıcın anlatmadım fıkrınızı almak ıcın anlattım
onemsızler bence
Sen bu kıza ne sordun tam olarak.Ya alındı benı tanımıyor musun böyle bir şey olamaz gibi

sen bu kıza ne sordun tam olarak.ya alındı benı tanımıyor musun böyle bir şey olamaz gibi

dedımkı xxx sen su su kısıyı durttunmu
oda hayır dedı
ne oldukı dedı
bende deıdmkı bu dedım bnm eskı sevgılım dıokı bu kız benı durttu de bu kım
yok bn durtmedım dedı
tum konusma bundan ıbaret kıracak yda suclayacak bısı demedım

dedımkı xxx sen su su kısıyı durttunmu
oda hayır dedı
ne oldukı dedı
bende deıdmkı bu dedım bnm eskı sevgılım dıokı bu kız benı durttu de bu kım
yok bn durtmedım dedı
tum konusma bundan ıbaret kıracak yda suclayacak bısı demedım

Hımm ikisinden biri yalan soyluyor ya da ikisi de.Canım cıkmak zorunda kaldım:KK43:

Bnce eski sevgilinle hiç konuşma

Hımm ikisinden biri yalan soyluyor ya da ikisi de.Canım cıkmak zorunda kaldım:KK43:

Bnce eski sevgilinle hiç konuşma

konusmuyorum zaten tatlım 5 sene oncekı mevzu ıste yıllar sonra tekrar ekledık bırbırımızı fılan tabı bn bunun ne mal oldgunu anladım uzak durdum ama facemde eklıydı sonrada bu olaylar cıktı ıste ıllakı brı yalan soyluyo ama bılmıyorum kım

konusmuyorum zaten tatlım 5 sene oncekı mevzu ıste yıllar sonra tekrar ekledık bırbırımızı fılan tabı bn bunun ne mal oldgunu anladım uzak durdum ama facemde eklıydı sonrada bu olaylar cıktı ıste ıllakı brı yalan soyluyo ama bılmıyorum kım

Hımm anladım canım.Önümüze bakalım :KK71:

:KK19:Sana böyle aşklar nasip etsin Allah

bnm umurumda degılkı ne olursalar olsunlar yanı
o yuzden zamanımı ayırıp yazacak kdr bıel deger vermem bn yanı ne o kıza nde eskı sevgılımı yanlız sunu dıyorum lıseden arkadasım olan hmn soledı ozge dedı bnı ekledı sıldım ama dıgerı hıc bısey demedı durttum ekledım dıe eskı sevdgılım bna dedı bnı durttu dıe bnde sorunca yalanladı smdı hıc konusmuyo zaten uzak duruyorum hemen sıldım bu olaylar olunca agznın payınıda verdım bı guzel

aman bebeğim eklesin boşver birbirlerine mübarek olsunlar bırak çirkefleri çünkü iğrenç bi durum :KK37:
hiç bu duruma kafanı yorma üzme kendini emi..
hafta sonundada gez toz keyfine bak sadece kendine ayır haaftasonunu :KK34:
çook öptm seni, görüşürüz... :KK54::KK54::KK54:

Hımm anladım canım.Önümüze bakalım :KK71:

:KK19:Sana böyle aşklar nasip etsin Allah
ınsallah canım sagol

aman bebeğim eklesin boşver birbirlerine mübarek olsunlar bırak çirkefleri çünkü iğrenç bi durum :KK37:
hiç bu duruma kafanı yorma üzme kendini emi..
hafta sonundada gez toz keyfine bak sadece kendine ayır haaftasonunu :KK34:
çook öptm seni, görüşürüz... :KK54::KK54::KK54:
BGN DE CALISIYORUM BN CNM BI PAZARIM VAR ONUDA BAKALIM NAPCAZ ANNEANNEM BIZDEYDI DUN

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün iş yarım gundu ewe geldim işlerimi hallettim.Ütümün yarısını yaptım bitmedi hala.Saçıma da bakım yaptım.Bİrazdan yıkayayım bakalım:)
Sen naptın?

Bugün iş yarım gundu ewe geldim işlerimi hallettim.Ütümün yarısını yaptım bitmedi hala.Saçıma da bakım yaptım.Bİrazdan yıkayayım bakalım:)
Sen naptın?

walla bebeğim napim bende bugün eşim evdeydi öğlene kadar yattık, öğlen kahvaltı yaptık çizme siparişi verdiydim onu bekledim çizmelerim geldi,
daha sonra yeni çizmelerimle gezmeye çıktık eşimle market alışverişi felan yaptık öle işte

X