Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

haklısın kız valla 15 cm platform giyiyo karılar bide onların üstünde dans ediyomuş gibi yürüyolar... :26:
makyajsız evden bakkala bile çıkmıyolar.. :KK1:
bizdemi öle olsak napsak ya?

yapalım kız karar verdım ful bakım yapıyorum kendıme su aralar cok dustum bakım ısıne elıme yuzume bulastırmam inş abartıp:KK70:Devet ben gecenlerde topuklu gıyım dedım alısmısım spor aykkabısına karsıdan karsıya gecerken pat dustum dızım kanamıs cocuklar gıbı:KK70:DDneysekı kımsecıkler yoktu

kızlar bu gece benden bukadar, siz istediğiniz gibi takılabilirsiniz..
yarın görüşmek üzere canlarım, hepinize iyi geceler dilerim :KK16: :KK16:

yapalım kız karar verdım ful bakım yapıyorum kendıme su aralar cok dustum bakım ısıne elıme yuzume bulastırmam inş abartıp:KK70:Devet ben gecenlerde topuklu gıyım dedım alısmısım spor aykkabısına karsıdan karsıya gecerken pat dustum dızım kanamıs cocuklar gıbı:KK70:DDneysekı kımsecıkler yoktu

öyle ya benimde ayağımı vuruyo çok topuklu :KK14:
bende çok seviyom platformu ama alışıcammm :KK23:
evet yaa ful bakım haklısın valla.. :KK9:

ikisenedir berabersen demekki seviyosundur..:KK16:
ufak,tefek şeyleri sorun etme bence sende çalışıcan heralde demi ?

Hem de çok... :KK16:

Çalışıyorum canım.Bi taraftan web tasarım yapıyorum.Diğre tarftan ssk mın yürümesi için bilgisayar kurs öğretmenliği.Bi yandan da eğitimime devam ediyorum.İnşallah daha fazla büyümez :KK31: Yurtdışına gidip takım kurucam falan diyor ama, bilemiyorum.

Hem de çok... :KK16:

Çalışıyorum canım.Bi taraftan web tasarım yapıyorum.Diğre tarftan ssk mın yürümesi için bilgisayar kurs öğretmenliği.Bi yandan da eğitimime devam ediyorum.İnşallah daha fazla büyümez :KK31: Yurtdışına gidip takım kurucam falan diyor ama, bilemiyorum.

allah sevginizi daim etsin inş. :KK16: :KK16: :nazar:
iyi canım ikinizde 2-3 iş birden yapıyonuz sıkıntı çekmezsiniz.. merak etme :KK34:

allah sevginizi daim etsin inş. :KK16: :KK16: :nazar:
iyi canım ikinizde 2-3 iş birden yapıyonuz sıkıntı çekmezsiniz.. merak etme :KK34:

Amin canım :KK16: İşte bu iş çok vakit kaybettiriyo ve çok da kazanmış değil.4 lere kadar toplantısı olluyor.Az ona sıkılıyorum.:KK14: İnşallah bakalım...Yasal anlamda başı derde girmesin diye dua ediyorum.

kız nerelerdeydin çok açtın yoksa yenimi kalktın sofradan :KK53: :KK56:

Sorma tatlım ya ani bir çıkış yapmak zorunda kaldım ama aklım burdaydı merak etme:KK34: Arkadasımın düğünü var 14 eylül de onun nikah işlemleri başladı fotograf çektirmeydi falan filan bir sürü ıvır zıvır işler işte onları hallediyoruz hergün iftardan sonra çıkıyoruz pazartesi de gelinlik bakmaya gidicez eglenceli işler yaaa:KK14:

Sorma tatlım ya ani bir çıkış yapmak zorunda kaldım ama aklım burdaydı merak etme:KK34: Arkadasımın düğünü var 14 eylül de onun nikah işlemleri başladı fotograf çektirmeydi falan filan bir sürü ıvır zıvır işler işte onları hallediyoruz hergün iftardan sonra çıkıyoruz pazartesi de gelinlik bakmaya gidicez eglenceli işler yaaa:KK14:

evet canım öyle çok zevkli..
dilerim sende sevdiğinle çabucak yaşarsın bu zevki :KK16: :KK16:

X