Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Teşekkürler :KK3:
Ebru ben 26 yaşındayım 2 ay 2 günlük evliyim :KK9:
Şimdi ailemin yanında Aydin'dayim esim iş icin Samsun'da bayramdan sonra bende Samsun'a gidicem 1 yıl ordayiz :KK16:

Memnun oldum Ebru cum :) Elçin ben de.İzmir'deyim.Ay taze gelinsin sen :KK16: Allah mesut etsn, daim etsin :KK16:

Şimdi ailemin yanında Aydin'dayim esim iş icin Samsun'da bayramdan sonra bende Samsun'a gidicem 1 yıl ordayiz :KK16:

ne güzel taze gelin tekrardan hoş geldin aramıza.. :KK34:
bende esra 22 yaşındayım 2 senelik evliyim ankaradayım.. :KK42:

yeni gelinimiz desene hayırlı ugurlu olur inş:KK70:Dsevdiceginede hemen kavusursun inşş bende canan okuyorumm 21 yasındayımm ebelik okuyorum boylle iştee:)):KK1:

senin erkek arkadaşın vardı demi.. ne işle meşgul canım..

Var canım..O derdimi hiç sorma :KK14: Saçma span alavere dalavere işlerle uğraşıyor.Bir taraftan bir elektronik firmasında proje sorumlusu, diğer taraftan Qnet diye bi firmanın network marketing sistemli işini yapıyor.Saadet zincirinin yasal ve ürünlü olanı diyim sen anla.Sisteme 4 kişi dahil ediyosun.Yani yaklaşık 3000 tl civarında toplamda 12000 tl o insanlar ürün alıyolar, sen 1200 tl kazanıyosun, onlar da 4er kişi alıyolar hem onlar hem sen kazanıyosun falan...Naaptımsa vazgeçiremedim.2 senedir birlikteyiz nerdeyse 8 ekimde 2 yıl olacak.Ama kafamı karıştırıyor.:KK5:

ya fondoten pudra nemlendırıcı dudak dolgunlastırıcı alllık anlıcan okul acılmadan evel kozmetık reyonuna dalmam gerekıcek hazırlık yapıyorumm:KK16:

Okul dedin de, kendi okul dönemlerim geldi aklıma.Bir geceden önce kıyafetimi hazırlar, geceden ertesi sabahın saç ve makyaj provasını yapardım :KK1: Bi de abartılı olurdu ki anlatamam.Şimdi düşünüp gülüyorum.:KK1:

Teşekkür ederim Canim memnun oldum konun cok hos samimi umarım hep böyle devam eder :KK16:
Sende yeni gelin sayılırsın daha 2 yıl cok degil :KK34:

evet canım bende yeniyim:KK16:
konumu beenmenize sevindim..
herzaman beklerim..
diğer kızlarada dedim ben olmasam bile kendi topiğinizmiş gibi takılabilirsiniz :KK34: :KK34:

evet canım bende yeniyim:KK16:
konumu beenmenize sevindim..
herzaman beklerim..
diğer kızlarada dedim ben olmasam bile kendi topiğinizmiş gibi takılabilirsiniz :KK34: :KK34:

Teşekkürler samimiyetin icin :KK16:
Eşim burda olmadıgı icin cok zaman geçiriyorum sitede müdavimi olabilirim konunun :KK9:
Hatta abone olayım konuya :KK1:

X