Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Hiç üzülme... bu iş kesinlikle kısmet ; doğru zamanda , doğru yerde doğru insanla olması çok çok mühim. Ben aslında eylülde yıllık iznimde olsun diyordum :) tatil bebeği olsun.. sakin , huzurlu içten içe deniz koksun kumsal koksun.. güneş gibi pırıl pırıl olsun diyee ;:)
Benim bazı inançlarım var.. Sende ne zamanki bebek yapmak için uğraşmaktan vazgeçip eşini baştan çıkartıp defalarcA seviştiğiniz bir gecenin sonrası hamile kalacaksın bak gör :))) genelde hiç umulmadık zamanlarda olurr çünkü... Şu küçük haplardan deneyin.. hani mavi pembe :) kendinize şaraplı buzlu çikolatalı uzun bir gece ayarlayın bence :))))))))))

Hiç üzülme... bu iş kesinlikle kısmet ; doğru zamanda , doğru yerde doğru insanla olması çok çok mühim. Ben aslında eylülde yıllık iznimde olsun diyordum :) tatil bebeği olsun.. sakin , huzurlu içten içe deniz koksun kumsal koksun.. güneş gibi pırıl pırıl olsun diyee ;:)
Benim bazı inançlarım var.. Sende ne zamanki bebek yapmak için uğraşmaktan vazgeçip eşini baştan çıkartıp defalarcA seviştiğiniz bir gecenin sonrası hamile kalacaksın bak gör :))) genelde hiç umulmadık zamanlarda olurr çünkü... Şu küçük haplardan deneyin.. hani mavi pembe :) kendinize şaraplı buzlu çikolatalı uzun bir gece ayarlayın bence :))))))))))

evet canım dilerim ikimizinde hakkında hayırlısı olur.. valla ben artık bitkisel ilaçlar kullanmaya başladım.. balla bürsürü ot karıştırıp içiyoz eşimle ama bi tat varki sorma :KK37:
eşime keçiboynuzunu kaynatıp suyunu içiriyom, daha neler,neler..

o haplar neymiş anlamadım :26:
anlat bakim kız sende az deilsin haaa :KK1: :KK53:

evet canım dilerim ikimizinde hakkında hayırlısı olur.. valla ben artık bitkisel ilaçlar kullanmaya başladım.. balla bürsürü ot karıştırıp içiyoz eşimle ama bi tat varki sorma :KK37:
eşime keçiboynuzunu kaynatıp suyunu içiriyom, daha neler,neler..

o haplar neymiş anlamadım :26:
anlat bakim kız sende az deilsin haaa :KK1: :KK53:

Eşim bir dönem işsiz kalmıştı.. o zaman gecelerimiz peke zevkli geçmiyordu bir türlü sertleşemiyordu.. bunun psikolojik birşey olduğunu biliyorduk çünkü daha önce hiç böyle birşey olmadı.. bir akrabası eczacı ona uyarıcı bir hap vermişti sadece 1 kez denedi.. sonuç başarılydı.. :) normalde 1 gecede 1-2 kez ilişkiye girerken ilacı kullandığı gece bu sayı arttı bir daha kullanmadı. şimdi sıkıntımız yok ... ama g3eceyiuzatmaya yaradı.. birden fazla boşalma 5 milyondan fazka sperm demek.. buda bebek şansını arttırıyor.. ancak iz o dönem bebek düşünmüyorduk.. bir daha o şekilde zorlanırsak yine hap kullanmasını önerebiirim biraz yorucu oluyor ancak çokta keyifli oluyor..gecede 3 kez orgazm olmak :) düşün işte:)

Eşim bir dönem işsiz kalmıştı.. o zaman gecelerimiz peke zevkli geçmiyordu bir türlü sertleşemiyordu.. bunun psikolojik birşey olduğunu biliyorduk çünkü daha önce hiç böyle birşey olmadı.. bir akrabası eczacı ona uyarıcı bir hap vermişti sadece 1 kez denedi.. sonuç başarılydı.. :) normalde 1 gecede 1-2 kez ilişkiye girerken ilacı kullandığı gece bu sayı arttı bir daha kullanmadı. şimdi sıkıntımız yok ... ama g3eceyiuzatmaya yaradı.. birden fazla boşalma 5 milyondan fazka sperm demek.. buda bebek şansını arttırıyor.. ancak iz o dönem bebek düşünmüyorduk.. bir daha o şekilde zorlanırsak yine hap kullanmasını önerebiirim biraz yorucu oluyor ancak çokta keyifli oluyor..gecede 3 kez orgazm olmak :) düşün işte:)

haklısın canım bide öyle deniym napim..hayırlısı diyoruz artık inş. ikimizde müjdeli haberlerimizi burda paylaşırız..
bebelerimizide burda büyütürüz.. :KK55: :KK8: :KK6:

Dilerim .. :) ama kilo vermem lazım . yapamıyorum... hamilelik diyetisyenleri falan varmış... onlardan birine ulaşmak lazım. aslında :KK28:

Uzmana gere yok.. gırtlağımı tutunca veriyorum :) ama abur cubur seviyorum ben :)) daha önce denedim diyetisyen sanırım iyisine denk gelemedim.. beni açlıktan öldürcekti..kendim yaptım 1 ay diyet.. 7 kilo verdim.. yine yapabilirim.. ama paşa gönlüm nazlanıyor :))))))))))))))))))

Uzmana gere yok.. gırtlağımı tutunca veriyorum :) ama abur cubur seviyorum ben :)) daha önce denedim diyetisyen sanırım iyisine denk gelemedim.. beni açlıktan öldürcekti..kendim yaptım 1 ay diyet.. 7 kilo verdim.. yine yapabilirim.. ama paşa gönlüm nazlanıyor :))))))))))))))))))

canım bak dengesiz kilo verme hasta olursun dikkat et..
haklısın boğazımızı tuttukmu veririz amma bende çok severim abur cuburu... :KK56::KK53:

canım benim eşimi işe göndermem lazım.. sen istediğin gibi takıl..
akşam yine gel.. ozaman kalabalık oluruz..
görüşürüz. çok öptm :KK54: :KK54: :KK54:

yok tatlım ben ım bgn teadufen aklıma geldı bı bakım deıdm guzel seyler varsa alım dedım :)
bıkac bırsey buldum bu aralar pek susluyum kız kırmızı rujumu surup gelıyorum ıkı gundur ıse :KK12:

güzel şeyler seçmişsin canım. :KK34:
sür sürüştür kız kim ne karışır sefan olsun oh yandan yandan :21: :KK1:

yaa nadia sayfam donuyodu hep hata verdi sayfa valla yeni düzeldi nolur kusura bakmayın :KK76::KK52:

nadia canım 74'den sonraki kalın sayfalarda glimmerstick chrome die kalemler varya onlar çok güzeller..
kusura bakma o sayfaların numarası yokmuş.. açlıkta heralde yanlış bilgi verdim :KK1::KK9:

tatlıslarım nabersınız :KK14:
dun sayfa dondu gelemedım , napıyorsunuz bakalım

nadia neredeydin kız özlettin kendini..
biz iyiz.. sen nasılsın tatlım ?
dün sayfada sorun çıktı.. sağlıklı iletişim kuramadık..
neler yaptın bakim :KK23:
:KK31::KK31:

X