Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Şu 2.Sayfadaki parfümden kullanmıştım.Erkek arkadaşım çok beğeniyodu.:KK61:

Bu arada bu ay kaliteli rujlarından da indirime giren var.Ben kullanıyorum.Instant Mocha ve Red vazgeçilmezimdir. :KK16:

İndirime giren göz kalemleri de smooky eyes için gayet hoş bence.:KK34:

Color Trend serisinin rujlarının sadece renklerini beğendiğim için kullanıyorum.Dudağı çok kurutuyor.Bu arada 6.sayfadaki dudak kaleminde de kaldı gözüm.Benim dudaklarım etlidir ben ruj gibi kullanıyorum dudak kalemini.Üzerine lipgloss sürüyorum.

Cilt ürünlerinin kaliteli olmadığı söyleniyor ama ben bundan birkaç sene önce clear skin serisiydi sanırım yağlı ciltler için köpüklü tonikli nemlendiricili bi set vardı.Ondan kullanmıştım.Acayip iyi gelmişti.:26:

canım ben bir avoncu olarak avonun ençok parfümlerini, rujlarını ve rimellerini beeniyorum... kullanıyorum..

canım ben bir avoncu olarak avonun ençok parfümlerini, rujlarını ve rimellerini beeniyorum... kullanıyorum..

Parfümleri çok kalıcı değil oriflame a nazaran ama oriflamenin parfümlerinden daha güzel denebilir canım evet.Aynı şekilde rimellerinin fırçaları daha bi özenli oriflame ınkinden.Rujları taşma yapmıyor dudakta.Ama bence mat renklere de yer vermeliler :KK34:

Parfümleri çok kalıcı değil oriflame a nazaran ama oriflamenin parfümlerinden daha güzel denebilir canım evet.Aynı şekilde rimellerinin fırçaları daha bi özenli oriflame ınkinden.Rujları taşma yapmıyor dudakta.Ama bence mat renklere de yer vermeliler :KK34:

tabiki hiç biri orjinal parfümler gibi olamazlar..
ama oriflam hiç denemedim.. sen memnun kaldın demek bendemi kullansam acep :26: :26:

tabiki hiç biri orjinal parfümler gibi olamazlar..
ama oriflam hiç denemedim.. sen memnun kaldın demek bendemi kullansam acep :26: :26:

İllaki orijanal kadar olamaz ama oriflame da tavsiye ederim :KK34:

Hatta bi taşınıyım hayırlısıyla satış temsilcisi olıyım diyorum.Kozmetik ve parfüm daimi ihtiyaçlar.:KK34:

buralardayım tatlım gezıyorum bırazcık cevreyı arastırıyorumm azıcıkk kesif yaptm ihtayıcm olan seyler var onlar hakkında bılgı edınıyorum:21:

X