Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

iyim cnm sağolasın sen iyisn inşallah ya ben bıtaneyle başa çıkamıyorum sen naısl büyüttün bilmem öyle yoruyoki beni bardağı yıkadım sildim dolaba koycama buzluğa koymaya uğraşıyorum o derece dağıldımya :KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

canım benim ya ah ufaklık anneyi ne hale sokmuş ödül oarak süt ver annesii :emir_bebek::KK47:

Benimkiler büyüdü canım çok şükür sende rahata erersin inşaallah:KK34:
hemen buyusun istoiyorum sonrada bu hallerini çok özlicem biliyorum
canım benim ya ah ufaklık anneyi ne hale sokmuş ödül oarak süt ver annesii :emir_bebek::KK47:
ay sorma cnmya kafam gitti gerçekten
nedenki canım bi yeride ağrısımı var ?:26:

yok cnm şükür ağrısı yok sadece huysuz eskıden çok dışarda gezerdık hava sıcakken şimdi pek çıkarmıyorum ondan pek gezente bişi olcak :KK45::KK45:

Valla cnm daha belli değil desem inan nerede olacağım:KK43: Bi ara ank. düşündm ama sonra kışı soğk die vazgeçtm 2 aya belli olck bakalım.:KK43: Sen nasılsın bu arada nası gidioo

hemen buyusun istoiyorum sonrada bu hallerini çok özlicem biliyorum

ay sorma cnmya kafam gitti gerçekten

yok cnm şükür ağrısı yok sadece huysuz eskıden çok dışarda gezerdık hava sıcakken şimdi pek çıkarmıyorum ondan pek gezente bişi olcak :KK45::KK45:

aynen öylee bende çok özlüyorum ya o hallerini şimdide bakıyorum kocaman olmuşş maşallah ne zaman büyüdü diyorum şimdide ya

Bize gel bize gel:) Naılsn cnm neler yapıyosun??

He hehe :KK9: Ne yapayım, asker topiğindeyim normalde, eşim askerde, çok sıkıldım geziniyorum, sizler neler yapıyorsunuz? Bebek muhabbeti dönüyor sanırım, benim yok bebiş, ama askerlik sonrası acil bebek alarmı çalacak bizde de:KK1:

Valla cnm daha belli değil desem inan nerede olacağım:KK43: Bi ara ank. düşündm ama sonra kışı soğk die vazgeçtm 2 aya belli olck bakalım.:KK43: Sen nasılsın bu arada nası gidioo

hakında neresi hayırlıysa orası olur inş..:KK16:
iyim canım çok şükür temizlik yaptım bugün sonra arkadaşlar geldi onlarla takıldım

He hehe :KK9: Ne yapayım, asker topiğindeyim normalde, eşim askerde, çok sıkıldım geziniyorum, sizler neler yapıyorsunuz? Bebek muhabbeti dönüyor sanırım, benim yok bebiş, ama askerlik sonrası acil bebek alarmı çalacak bizde de:KK1:

Oooo sende evlisin yaa tek bekar ben kaldım sanrm:KK43: Uzun dönemmi asker kısa dönemmi cnm ne zaman gitti eşin? Allah kavuştursun

X