Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Kuşumm, eşim şu an evde .. hatt açlıktan ve sıcaktan rehavet bastığı için gitti uzandı.. annemleri kovalayabilsem iftardan sonra bakcam ben onun icabına... Bu kahve işini ilk kez duydum.. uyarıcı falan.. :) başka varmı böyle küçük sırlar?

80-81 de goz kalemı yokkı bacım

yaa nadia sayfam donuyodu hep hata verdi sayfa valla yeni düzeldi nolur kusura bakmayın

nadia canım 74'den sonraki kalın sayfalarda glimmerstick chrome die kalemler varya onlar çok güzeller..
kusura bakma o sayfaların numarası yokmuş.. açlıkta heralde yanlış bilgi verdim

ya canım kusura bakmayın sayfa hatta verdi cvp yazamadım.. bilmem benim bildiklerim böyle dene ama..
kolay gelsin tatlım

kızlar topiğimi boş bırakmayın.. sabah kesinti oldu cvp yazamadım. kızmayın bana..
hepinizi herzaman beklerim.... :118:

napyım tatlım karnımı doyurdum geldim bakalm bizimkiler ne yapmış diye bir ara giremedim noldu anlaadım gitti bea

afiyet olsun tatlım.. bende doyurdum karnımı ne açıkmışım bugün yaa
napalım bizde yazışırken benim sayfam dondu yeni açıldı girdim topiğe ama kimsecikler kalmamış

ahanda yalnız kaldık desene kızlar toplaşşsa bende bişiy sorucaktımm yaa konuma cevap veren olmadı burda yardım edınnn

Şu 2.Sayfadaki parfümden kullanmıştım.Erkek arkadaşım çok beğeniyodu.

Bu arada bu ay kaliteli rujlarından da indirime giren var.Ben kullanıyorum.Instant Mocha ve Red vazgeçilmezimdir.

İndirime giren göz kalemleri de smooky eyes için gayet hoş bence.

Color Trend serisinin rujlarının sadece renklerini beğendiğim için kullanıyorum.Dudağı çok kurutuyor.Bu arada 6.sayfadaki dudak kaleminde de kaldı gözüm.Benim dudaklarım etlidir ben ruj gibi kullanıyorum dudak kalemini.Üzerine lipgloss sürüyorum.

Cilt ürünlerinin kaliteli olmadığı söyleniyor ama ben bundan birkaç sene önce clear skin serisiydi sanırım yağlı ciltler için köpüklü tonikli nemlendiricili bi set vardı.Ondan kullanmıştım.Acayip iyi gelmişti.:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…