Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

EVET AMA BU HAYAT BENIM ICN GAYET ZOR OLDU ARTIK BILMIYORUM

ASLINDA ISINMAI DESEM YALAN OLUR AMA GUVENEMIYORUM YA BENI KANDIRMAK ICINSE DIYROUM

cok dikkatli olmalısın canım valla bu devirde kimseye güven kalmadı..
akraban ama öyle napim :18:[/QUOTE]

EVET AMA BU HAYAT BENIM ICN GAYET ZOR OLDU ARTIK BILMIYORUM

aynenn vala esra çok haklı kimseyede güvende olmuyor artık ne insanlar var köprüyü geçene kadar hesabı çok iyi anlyorum seni canım içinden çıkamadığı sorunları oluyo cogu insanın çok tanıklık ettim ama anlat burda dök içini rahatla vazgecme hiçbirseydende

kız daha ne olsun döktürmüşsün valla ellerine sağlık
afiyetle yiyin
çoluk çocuk yoktu demi canım :26:?

kız daha ne olsun döktürmüşsün valla ellerine sağlık
afiyetle yiyin
çoluk çocuk yoktu demi canım :26:?

Bunun cevabını verdim ama okumamışsın :) belli oldu.. seni gidi seni :)) Yeni kararverdik yapmaya.. ama ramazan girdi yapamıyoruz bi türlü hep uyuyakalıyoruz.. :) Bu gece yapalım dedik.. annemler misafirliğe geldi :)) sansımızı öpeyimm yaaaaaaaaaaa

evet canım dün siparişlerim vardı onlarla geldi katalog bayağı güzel ürünler var....
bu arada bende avoncuyum
merak ettikleriniz olursa sorabilirsiniz..

ooo tamam sende bendensın kız bende bu ay begendım bı kac sey sıparıs vercem daha once bı kac ufak bırsey almıstım..
sayfa 20 de lıttle black dress
sayfa 24 ruj chıc 94566
sayfa 12 de karma yaglı cılt ıcın maske nasıl secımler ... ?

canım kusura bakma ya unutmuşum demekki
bizde çok istiyoruz canım.. ikimizde müjdeli haberii tez zamanda burda paylaşırız inş..
bu gece tüm enerjinizi toplayın ve artık halledin canım
yarın haberleri bekleriz ona göre

ürün seçimlerin harika bravo.. sende temsilci misin ?
geçen ayın kataloğunda 6 tl' ye 100 ml spreylerdende aldın mı?
bide sana bu kataloktan önereceğim 80-81 sayfasındaki göz kalemleri..

Yarın sabaha veririm haberleri :) dilerim uyumayızz yinee e:))))))) Ama bişi söylicem.. bu topic çok güzel daha canlı olmalı bence..

Son düzenleme:
susmuyorum.. hattta sizden yardım istiyorum.. bu gece için bana üzel fikirler verin bakiim... Nasıl olmalı bu gece.. bebek gecesi biliyorsunuz... Ben nasıl başlarsa öyle devam eder diye düşünenlerdenim... :))) keyifli olması için ne yapayım yaa... :))

yok tatlım ben ım bgn teadufen aklıma geldı bı bakım deıdm guzel seyler varsa alım dedım :)
bıkac bırsey buldum bu aralar pek susluyum kız kırmızı rujumu surup gelıyorum ıkı gundur ıse
Canım merhabar :) Hoşgeldin sen de. İyisindir umarım.

Ağustosa bakmadım ama temmuz kataloğu hem indirimli hem de çeşitliydi baya.Şimdi bakıyım.

ıyıyım tatlım ben temmuza bakmadım bgn ole tesadufen geldı aklıma bakmak
sende ıyımısın :)

Ben de iyiyim canım :) Bakıyorum ben de şimdi.Sen söyleyince aklıma geldi.

canım geceye güzel başla eşin eve gelince gülerek karşıla süslen püslen baştan çıkarıcı bir koku sür..
yemekten sonra.. eşine güzel bi türk kahvesi yap uyarıcı etkisi var spermler için unutma..
daha sonrasıda malum

Canım merhabar :) Hoşgeldin sen de. İyisindir umarım.

Ağustosa bakmadım ama temmuz kataloğu hem indirimli hem de çeşitliydi baya.Şimdi bakıyım.

80-81 de goz kalemı yokkı bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…