Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

iyiyim canım eşimle çitlek yiyoruz tam 9 yıl ya boşverecen ne yapacaksın

ohh keyif sizin afiyet olsun canımilk defa bu kadar soğuk kanlıyım ama beni elinin tersiyle itti resmen o mu ben mi dedim arkadaşını seçti gönül rahatlığıyla.böyle yapan insanı ben ne yapayım defolsun gitsin arkadaşıyla nereye gidecekse

insanları anlamak çok zor be güzelim 9 senenin hatrı da var seni nasıl tercih etti aldattımı

insanları anlamak çok zor be güzelim 9 senenin hatrı da var seni nasıl tercih etti aldattımı

yok canım aldatsa böyle bi seçenek sunar mıyım ona çeker giderim.ilişki sorunları işte ama aynı sorunla defalarca karşılaştım istemediğim sevmediğim bi arkadşı var onunla bir araya geldiği zaman zıvanadan çıkıyorlar kafalarına ne eserse onu yapıyorlar hiç bana danışmak yok.bu insan sürekli sorun oluyor ilişkimizde konuşma diyorum bir aydır konuşuyor yine.dün gece yine bir sürü iş yapmışlar kafalarına göre eve sabah 4te gitmiş mesele bu da değil benim istemediğim şeyleri yapmış.ben de dedim onunla konuşacaksan benimle konuşma ya oya ben dedim o da olmaz öyle şey konuşurum ben onunla dedi ben de sen bilirsin dedim çektim geldim eve

canım ben çıkıyorum yarın inşallah tekrar görüşürürüz seven kalpler ayrılmaz ne olursa olsun bunu unutma gülaycım
iyi geceler üzülme bir açıklaması vardır belki dinle öyle kara vr tamam ama seni üzmesine de izin verme iyi geceler canım:113::113:

sağol canım iyi geceler çok öptüm

yarın devam elim canım engel olamazdın zaten ama sonunda sana zararı olacaksa dinlemiyorsa ayrılman daha hayırlı iyi geceler çıktım

yarın devam elim canım engel olamazdın zaten ama sonunda sana zararı olacaksa dinlemiyorsa ayrılman daha hayırlı iyi geceler çıktım

evet engel olamadım bu kadar değersiz olacağımı tahmin etmiyordum üzüntüm ondan ayrıldığıma değil.tatlı rüyalar tatlım

kankamın topişinide kımsesız bırakmayayım barı ıkı gobek atımde gıdım

tşkr.ler bebeğim topiğimi yalnız bırakmadığın için
kusura bakma canım eşim hafta sonları ewde olduğu için takılamadım..
napıyon bebeğim ?

ıyıyım canım sen nasılsın neler yapıyorsun ...
dun esra ablayla senı konustuk senı sordu bnde esıyle gezmeye gttı dedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…