Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

hiç arkadaşım yok benim yaaa işten eve evden işe sosyal bişe yok çok sıkıcı kimsem yok..sevgilimde bozuk atıyo

saol bebeğim eksik olma seviyom seni bende diyorum tatlım.. tatlım bu arada çayı çok demli içme bak sonra başın ağrıyo benden söylemesi kocaman öpüldün
insanın yalnız kalması kötü bir şey ben herkesle kaynaşamam topiğinizegelyrum iki muhabbet zr edyrum sankı karsımdakı beni istemyr sanıyorum çıkıyorum hemen

insanın yalnız kalması kötü bir şey ben herkesle kaynaşamam topiğinizegelyrum iki muhabbet zr edyrum sankı karsımdakı beni istemyr sanıyorum çıkıyorum hemen

canım sende bizim arkaaşımızsın aksine yanlış düşünüyorsun gel her zaman lütfen çağırmamızı bekleme kaynaşacağımızdan emin olabilirsin

delimisin kız nie öyle düşünüyosun... biz yeni arkadaşlarla tanıştığımızda mutlu oluyoruz.. sen gelip,gelip kaçıncada bende dedim demekki tuğçe bizi sewmedi..
bende öyle düşündüm... :26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…