Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

kesınlıkle katılıyorum cnm hangı meslekte mutluysa onu yapsın insan mutlu olduğu işte başarılı olur rüya işte akşam doktorlar dizisini izleyerek uyudumda ondanmı kaldı bılmem :26::26::26:

takılıyorum canım çok haklısın doktorlr dizisini izlememek imkansız zaten canım 7-24 o var o kanalda zaten

ha ha ilahi ya benimki git bile demiyor canım yok çünkü ya milletin kocasına bak bizimkine bak

bi topik vardı kocaları için bı akşam köylü kadın kılığına gırıyolardı bi akşam iş kadını tuhaf tuhaf işler o topiğemi takılsam hatta ben kocalarınıza bukadar yüz vermeyınsizi oldunuz gibi kabul edemıyolarmı falan yazdımda kızdılardı

kız ben hiç görmedim ya o topiği nerden buldun sen
sende damarlarına basmışın ama benim eşim ciddidir canım ya zaten sevmez öyle çeşit şeyleri yani

kız ben hiç görmedim ya o topiği nerden buldun sen
sende damarlarına basmışın ama benim eşim ciddidir canım ya zaten sevmez öyle çeşit şeyleri yani

benım eşim makyaj bıle sevmez ruj sursem midesı bulanır evlendımız gece evımıze cıkınca bana ılk dedı şey yüzünü yıka oldu

benım eşim makyaj bıle sevmez ruj sursem midesı bulanır evlendımız gece evımıze cıkınca bana ılk dedı şey yüzünü yıka oldu

olabilir canım ya bazı erkekler hassas oluyor bu konularda bende makyajımla evde durmam dışardan gelince silerim hemen eşimde krem kokusundan nefret eder

canım benim topiğede beklerim seni profilimden bakıp bulabilirsin burdaki ekip genelde banim topikte olur ya da burda her zaman gel sohbete olmazmı kaynaşırız

olur tabıkı gelırım sagolun sızde benım topiğime gelin lütfen yalnız kalmayayım kızlar sohbet edelım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…