Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

:KK68::KK68::KK68::KK68:kızlar aydın çok güzell daha doğrusu deniz çokgüzel kuşadasına ıkıkere tatıle gıttım vee hiç geri gelmek istemedım

ben bodrum ve çeşme aşığıyım canım yaa kuşadası bize 15 dk uzaklıkta her canım istedinde gidiyorduk offf zor olcak benim için burda olmak burdada deniz var hatta evin deniz manzarası bile var ama egedeki gibi buram buram iyot kokusu çarpmıyo insanın yüzüne :97:

süpersin ya valla çok hoşsun
sen bilirsin canım şart diyorsan yazıl
bu arada esra muhabbetin koyusunu kaçırdı pişman olacak

şart artık bi yerlere gitmem yoksa kafayı yicem evde bütün gün burdayım ev işi yapıyorum azıcık sabah uyandıktan 6 7 saat sonta konuştuğum oluyor o da telefonda insan görmedim yaa bu gün ilk kez apartman görevlisine damacana su alcaz var mı bildiğiniz bi yer diye sordum 1 dklık bi dialog yaşadık yani durumum vahim:KK53::KK53:

evet yarın okur atrık sohbetimizi :KK55::KK55:

Yok canım daha okuyorum ben doktor değilim :KK23: bir 4 yıl sonra dinlerim şikayetleri ancak :KK23:

ne doktoru olcan cnm jinekolog ol çok para var o işte :KK9::KK9::KK9: bu sabah rüyamda göördüm herhalde uyandım hala sayıklıyorum benım oğlum veterıner olcak dıyorum doktor lafı geçince aklıma geldı veterınerlıktede ii para varr:KK9::KK9::KK9:

ben bodrum ve çeşme aşığıyım canım yaa kuşadası bize 15 dk uzaklıkta her canım istedinde gidiyorduk offf zor olcak benim için burda olmak burdada deniz var hatta evin deniz manzarası bile var ama egedeki gibi buram buram iyot kokusu çarpmıyo insanın yüzüne :97:

sende buldun bunadın ha denizi
ankarada deniz varda bizmi gitmiyoruzda bize öyle şeyler deyip deniz hasreti çektiriyorsun

ne doktoru olcan cnm jinekolog ol çok para var o işte :KK9::KK9::KK9: bu sabah rüyamda göördüm herhalde uyandım hala sayıklıyorum benım oğlum veterıner olcak dıyorum doktor lafı geçince aklıma geldı veterınerlıktede ii para varr:KK9::KK9::KK9:

kız bırak çocuğun yakasını ya ne isterse onu olsun
senin paran için çocuk sevmediği işimi yapsın

kız bırak çocuğun yakasını ya ne isterse onu olsun
senin paran için çocuk sevmediği işimi yapsın

kesınlıkle katılıyorum cnm hangı meslekte mutluysa onu yapsın insan mutlu olduğu işte başarılı olur rüya işte akşam doktorlar dizisini izleyerek uyudumda ondanmı kaldı bılmem :26::26::26:

şart artık bi yerlere gitmem yoksa kafayı yicem evde bütün gün burdayım ev işi yapıyorum azıcık sabah uyandıktan 6 7 saat sonta konuştuğum oluyor o da telefonda insan görmedim yaa bu gün ilk kez apartman görevlisine damacana su alcaz var mı bildiğiniz bi yer diye sordum 1 dklık bi dialog yaşadık yani durumum vahim:KK53::KK53:

evet yarın okur atrık sohbetimizi :KK55::KK55:

anlıyorum canımda genel durum bizlerdede bu ya endişelenme yani

X