Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

bu akşamlık gitsin hadi her gece burdayız koçişler iyi bi şey demiyor bize
bazen tartışmalı konular oldumu koçiş diyo yine olaymı çıktı sitede hareretlendin

haklısın canım ya benim eşim evde olunca pek girmiyorum canım genelde az evde kalıyor zaten ondada beraber bişeyler yapıyoruz
evet benim eşimde diyor bazen forumda işler nasıl diye

canım tamam git hadi pc başında değil kocanın yanında kıkırda biz duymayız kapadık kulakları iyi gaceler

haklısın canım ya benim eşim evde olunca pek girmiyorum canım genelde az evde kalıyor zaten ondada beraber bişeyler yapıyoruz
evet benim eşimde diyor bazen forumda işler nasıl diye

eşim işten gelince işi bitmiyor malesef mail telefon trafiği oluyor her işle kendisi ilgilendiği için sabahın 7 sinde tankcılar sahaya çıksın diyo telefonda noluyoz dedim uyku sersemi
çok karışmıyoruz birbirimize sohbet edip ikimide pc lerin başına geçiyoruz

benim eşimde evde devamlı çalışır canım bizde leptop var ve 1 tane eşim çlışıyor akşamlarıda
bu arada sen aydınlıymışsın ya ben onu kaçırmışım ne güzel yer ya harika asla vazgeçemem ordan
n yakın arkadaşlarımda oralı çok güzel memleket

bizde 2 pc var tatlım bende apple hastalığı var taplet alcam bi tanede almazsam olmaz eşimde pc de proje cizdiği için evde her türlü teknolojik alet mevcut yeni çıkan her üründen alınıyor bi canta teknolojik esyalarını getirdik buraya

aydın yaa memleketim havasını özledim çok seviyorum memleketim harikadır bizim oralar incir zamanı şimdi çok şey kaçırdım
kahrımdan sigara yakasım geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…