Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

aramız baya uzak canım ya 1 satti fian geçer yetişemem şimdi gitsemde ben gidene kadar iş işten geçer
kısmet biggün buluşuruz belki

cnm ben 28 yasındayım bursadayım göçmenım 9 yıllık evlıyım şu avatardakıde benim pamuş oğlum

Allah bağışlasın tatlım bende 26 yaşındayım yarından sonra 3 ay olucak evleneli aslen aydınlıyım izmire gelin gittim eşimin işi gereği samsuna yerleştik 10 gün önce avatardakide benim

ebru kaldır kız şu bizim sıpayı avatardan nazar değcek oğlana be kızlar kapcak sora oğlunu
bakın bakında ilham gelsın kızz
Allah bağışlasın tatlım bende 26 yaşındayım yarından sonra 3 ay olucak evleneli aslen aydınlıyım izmire gelin gittim eşimin işi gereği samsuna yerleştik 10 gün önce avatardakide benim
izmir bırakılırmıya olsun insan nerde doyuyorsa orası allah geçim versın cnm
kızlar siz takılın kendi topiğinizmiş gibi.. ben kaçıyorum..
hepinizi kocaman öptm iyi geceler....

kolay gelsın

aramız baya uzak canım ya 1 satti fian geçer yetişemem şimdi gitsemde ben gidene kadar iş işten geçer
kısmet biggün buluşuruz belki

bu akşamlık gitsin hadi her gece burdayız koçişler iyi bi şey demiyor bize
bazen tartışmalı konular oldumu koçiş diyo yine olaymı çıktı sitede hareretlendin

iyiyim tatlım aynı işte hala evden çıkmadım delircem yakında

neden canım çık gez toz kafanı dağıt.. hatta eşinle çıkıp gezin çok tatlı oluyo..

kız adam cidden takmış sana kafayı bu akşam git bari yazıktır içiver çaaay ne çayıysa artık bu vakitte

esram ya walla koptum gülmekten.. bide bana diyo yanıma gelmiyosun pc başında kikirdiyosun
tamam tatlım ben gidimde çayımı içim bari..

ewt cnmya onun hali falan kalmaz yollama spora evde yapsın sporunu

hepinizi öptm iyi geceler kızlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…