Bebek İkinci El SATIYORUM avent elektrikli göğüs pompası, playgro oyun halısı, v-tech ilk arabam

Kızlar göğüs pompasini 45 tl ye verecegim.. Yok mu isteyen???

Seldadema arkadaşım özel msjini aldım. Ama ben özel msj gonderemiyorum.. Teklifini dusenecegim, eşimle de gorusmem gerek.. Mail adresini yazarsan ordan sana cbp verebilirim..

canım oyun halısı satılık mı hala

canım oyun halısı satılık mı hala

Canım özel msjini aldim fakat cvp yazamıyorum.. kesinlikle icin rahat bi sekilde kullanabilirsin bebegine.. Temiz ve yirtigi söküğü vs yok.. oyuncağı da calisir vaziyette

Canım özel msjini aldim fakat cvp yazamıyorum.. kesinlikle icin rahat bi sekilde kullanabilirsin bebegine.. Temiz ve yirtigi söküğü vs yok.. oyuncağı da calisir vaziyette

pekı nasıl yapıcaz canım ödemeyı falan bıde katlanıyor mu kargo cok tutarsa dıye dıyorum

Canım istersen mail adresini yaz ordan görüşelim. Bu arada katlaniyor tabiki. Zaten hafif oldugu icin kargo nun cok fazla tutacagini düşünmüyorum...

Pompa ve ilk arabam satiliktir hala.. ilgilenenlere biraz daha indirim yapacağım..Özel msj yazamıyorum bilginize..

Göğüs pompası ıcın ne kadar ındırım yapıcaksın son fıyatı yazarmısın ayrıca sendekı bıberonu duruyormu.ayrıca ne zaman almıştın faturası sende mı cunku bazen üçüncü el de satılabılıyor oyle olsun ıstemıyorum

Pompa icin son fiyat 40 tl. Biberonu cok kullandigim icin attım. Pompayi Şubat 2011 de aldım. Faturası yok.2 yılı gectigi icin garanti süreside doldu zaten..

Kargo alıcıya ait.. belirttigim üzere vtech ilk arabamin sıfır fiyati zaten 130-140 tl civarı. Ben 45e bırakıyorum. .ve sıfırdan farksiz olduğunu da garanti ediyorum..

Cnm pompayı 40 tl + kargo sana ait olsun alıyım ok?? daha biberon alıcam çünkü 😉

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…