Bebek İkinci El SATIYORUM avent elektrikli göğüs pompası, playgro oyun halısı, v-tech ilk arabam

Cnm pompayı 40 tl + kargo sana ait olsun alıyım ok?? daha biberon alıcam çünkü 😉

Cnm zaten biberon alınacağı için 50 den 40a düşürdüm fiyatı. Ürünü çok fazla kullanmadım. Yedek parcalari daha poşetlerinden çıkmadı bile..kutusu cok buyuk değil zaten. Ptt kargo ile çok bişey tutacagini zannetmiyorum. Kargo alıcıya ait yani..

Avent elektrikli göğüs pompası model: SCF312/60
4 ay kadar kullandım, memnun kaldığım bir ürün. Biberonu eksik sadece (çok kullanıldığı için attım)
Sıfırı 150 tl civarı. Ben 50 tl ye satmak istiyorum..

Playgro jungle journey oyun halısı. Kızımda çok severek ve temiz kullandık.
Sıfırı 90 tl. Düşünen varsa 40 tl ye satıyorum..

v-tech ilk arabam, pembe. turkçe seslidir.
Geçen yıl izmir mothercareden 130 tl ye aldım. Kızım hiç kullanamadı diyebilirim..
50 tl ye satıyorum..

il arabam kargo dahil fiyatı mı ben ilgileniyorum..

Merhaba..ilk arabam 45 tl dir..kargo alıcıya ait.. ürünümüz çok temiz içinin pilleri ile birlikte çalışır vaziyette..

resmini gönderir misiniz? 40tl kargo dahil düşünüyoruz.

Kapıda ödeme kalktı diye biliyorum canım.. eft ile gonderirsin bende aynı gün kargoya veririm..

Canm ben bu banka işlerinden pek anlamam o yüzden internetki sitelerden bile bisi alrken kapda odeme varsa alirim kalkmadi kapda ödeme oyle yollama imkannz varsa hemen alablrm

merhaba

ilk arabam satılmadıysa almak isterim mail adresinizi yazabilirseniz görüşür hesabınıza havale yaparım hemen
birde üründe herhangibir arıza durumu yok dimi

Canm ben bu banka işlerinden pek anlamam o yüzden internetki sitelerden bile bisi alrken kapda odeme varsa alirim kalkmadi kapda ödeme oyle yollama imkannz varsa hemen alablrm

Canım açıkçası bende kapıda ödeme işlemini hiç bilmiyorum. O tür hiç bir alışverişim olmadı..

X