Bebek İkinci El SATIYORUM avent elektrikli göğüs pompası, playgro oyun halısı, v-tech ilk arabam

Canım açıkçası bende kapıda ödeme işlemini hiç bilmiyorum. O tür hiç bir alışverişim olmadı..

Smdi burda bi arkadstan.kiyafet aldm oda kapida odeme ile gideriyor yarn nyse cnm peki teşekkür ler

merhaba

ilk arabam satılmadıysa almak isterim mail adresinizi yazabilirseniz görüşür hesabınıza havale yaparım hemen
birde üründe herhangibir arıza durumu yok dimi

Msjlari şimdi kontrol ettim ama sizden gelen bi msj yok.. yanlislikmi oldu acaba?
yukarıda alıntıladığım mesajımı kastetmiştim 6. sayfada sanırım siz özel mesaj zannettiniz
ilk arabama talibim halen satılmadıysa

yukarıda alıntıladığım mesajımı kastetmiştim 6. sayfada sanırım siz özel mesaj zannettiniz
ilk arabama talibim halen satılmadıysa

Çok pardon gözden kaçmış.. satılık hala ilk arabam. Herhangi bi arizasi yok. Sıfırdan farksız gercekten..

Çok pardon gözden kaçmış.. satılık hala ilk arabam. Herhangi bi arizasi yok. Sıfırdan farksız gercekten..

bir şey daha sormak istiyorum arabanın tekerleklerinde kilit sistemi yada hızını azaltmak için bir sistem var mı çok hızlı mı gidiyor bebeğim 7 aylık sürerken düşmez dimi

bir şey daha sormak istiyorum arabanın tekerleklerinde kilit sistemi yada hızını azaltmak için bir sistem var mı çok hızlı mı gidiyor bebeğim 7 aylık sürerken düşmez dimi

Hayır tekerleklerde öyle bişey yok..Cok hızlı gitmiyor. Halı üstünde kullanmanızı tavsiye ederim sadece. Laminat Parke yada taş zemin üzerinde halıya göre biraz daha hızlı.

Hayır tekerleklerde öyle bişey yok..Cok hızlı gitmiyor. Halı üstünde kullanmanızı tavsiye ederim sadece. Laminat Parke yada taş zemin üzerinde halıya göre biraz daha hızlı.
anladım teşekkür ederim mail adresinizi yazabilirseniz bana görüşebiliriz ücretini hemen gönderirim
40 liraydı dimi birde hangi kargoyla gönderirsiniz

bende ilk arabamı almak istiyorum ama sizden dönüş olmadı nasıl alcaz yapcaz parayı nasıl ödeyeceğiz?

X